Спецможливості
Новини

Продажі машини-гібриду комбайна й зерновоза розпочнуться напередодні жнив

30.05.2017
4129
Продажі машини-гібриду комбайна й зерновоза розпочнуться напередодні жнив фото, ілюстрація

Нову машину, яка поєднала комбайн і зерновий причіп, назвали трибайн (Tribine). Вона може перевозити 1000 бушелів зерна (одиниця об’єму, яка відповідає масі від 14,52 до 27,216 кг залежно від культури. – Ред.). Про це повідомляє propozitsiya.com за результатами моніторингу зарубіжних ЗМІ.

З 1900-літровим баком для пального машина може пропрацювати без дозаправки 24 год, що більше ніж на 11 год довше, ніж традиційний комбайн. Розвантажується машина зі швидкістю 8,5 бушелів/с, тобто більше 500 бушелів/хв.

Трибайн вагою 21,8 т чинить найнижчий тиск на грунт з-поміж машин такої ваги завдяки спеціальним шинам. Машина має низьку посадку і повнопривідне керування.

На трибайні встановлено 2 дизельні двигуни потужністю 590 к. с. Оскільки машина перевозить зерно тільки в задньому модулі, позаду кабіни достатньо місця для очистки і обмолоту. Ротор трибайна має діаметр 96,5 см.

Коли обмолочене зерно переміщується в зерновий бункер, подрібнена солома викидається з комбайна з обох боків на відстань до 15 м. Нагадаємо, за рахунок подібної «фішки» – великого бункера, який надзвичайно швидко розвантажується, – досяг успіху німецький комбайн для збирання цукрових буряків Ropa, розроблений, нагадаємо, не потужним дослідницько-конструкторським центром міжнародної компанії, а звичайним фермером.

Кабіна розроблена для оптимального огляду. В кабіні немає керма: замість нього джойстик керування. Без рульової колонки, яка затуляє огляд жатки й поля, водій може бачити навіть те, що під низом – через скляну підлогу кабіни.

Трибайн обладнується світлодіодними фарами. Огляд водію доповнюють камери та великі дзеркала.

Подібні машини працюють на полях вже 3 роки – проходять випробування поблизу містечка Ньютон в американському штаті Канзас, де знаходиться фірма-виробник. Обмежена кількість машин надійде на ринок напередодні цьогорічних жнив.

Богдан Малиновськийb.malinovskiy@univest-media.com

Інтерв'ю
Директор Інституту обліку і фінансів НААН України, академік НААН Валерій Жук
Після майже 20-річної перерви агрофірмам знову доводиться сплачувати податки на загальних засадах. Ясна річ, сільгоспвиробники не звикли до такого. От і стогнуть зараз сільські бухгалтери, бо і звітність значно ускладнилась, і податківці... Подробнее
Коли на землі буде впевнений власник, який міцно стоїть на ногах, він дбатиме про її благополуччя, сприятиме збагаченню рідного краю. Опорою для розвитку села є сільгоспвиробники середнього рівня, сімейні фермерські господарства. З початку... Подробнее

1
0