Спецможливості
Новини

За наявності холодильників на часнику можна отримувати 200–300% рентабельності

31.01.2017
2714
За наявності холодильників на часнику можна отримувати 200–300% рентабельності фото, ілюстрація
Часниковий ринок в Україні діє тільки в сезон, бо нема де зберігати продукт

В Україні треба побудувати мережу холодильних камер, холодильних складів. Бо якщо купити 100 т українського часнику влітку і покласти на зберігання до Нового року, то можна заробити 200–300%. Таку думку висловив власник «Часникової ферми» і часникових фермерських магазинів, експерт з часнику з Великої Британії Колін Босвел в інтерв’ю журналу «Плантатор», пише propozitsiya.com.

Він зазначив: часниковий ринок в Україні діє тільки в сезон, бо нема де зберігати продукт. Британський фермер вважає, що український бізнес на часнику має проблеми зі сприйняттям, баченням бізнесу. «Зараз це нескладний ринок. Продають весь урожай до осені ‒ і все», ‒ констатував він.

Експерт зазначив, що в Україні багаті ґрунти та сприятливий клімат, але не всі сорти часнику для нього годяться. Гігантський Елефант, або слонячий часник, за словами К.Босвела, не годиться, а от стрілкуючі цілком успішно вирощують, вони дуже схожі на часник, який був тисячу років тому. Він також рекомендує українським аграріям придивитися до часнику з більшими головками, оскільки такий зараз легше продати в Європі, там його цінують.

Світові ціни на часник залежать від китайського врожаю, підкреслив К.Босвел. «Китайці зменшують площі під часником. До того ж не весь їхній урожай годиться для експорту. Китайського часнику в світі меншає ‒ це нам на руку. Наступного року очікуємо подорожчання. Але вільні ніші на ринку все одно хтось займе. Питання тільки в тому, хто саме», ‒ констатував він.

Ключові слова: чеснок, експорт

Інтерв'ю
Ма­рек Руж­няк— влас­ник гру­пи ком­паній Agro-Land Group
Аг­рар­на Поль­ща та­кож міцно «при­кипіла» до Ук­раїни, ад­же польські тех­но­логії, техніка, посівний та насіннєвий ма­теріал уже дав­но от­ри­ма­ли схва­лен­ня ук­раїнських сільгоспви­роб­ників і
Традиційним джерелом байпасного крохмалю в раціонах корів є зерно кукурудзи. Його особливістю є те, що він не ферментується у рубці і стає доступним вже у тонкому відділі кишечника. Це допомагає збільшити надходження глюкози у кров’яне... Подробнее

1
0