Спецможливості
Новини

З’явилась загроза заборони на імпорт канадських продуктів до Китаю

04.04.2019
679
З’явилась загроза заборони на імпорт канадських продуктів до Китаю фото, ілюстрація

В понеділок ЗМІ шокували всіх інформацією про те, що тепер  решта канадських зернових культур також знаходиться у чорному списку для ввезення  до  Китаю, хоча обговорення цих питань  з Китаєм все ще триває. Про це пише propozitsiya.com.

На прес-конференції 26 березня в Вінніпезі прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив: "Ми зацікавлені відправити делегацію високого рівня до Китаю, щоб говорити про колосальну роботу, яку ми робимо з точки зору наглядової інспекції та науки, для безпечності та якості канадського ріпаку". Це могло б вирішити дані питання, в той час як справжньою проблемою для нас  є відсутність зв'язку з наукою.

Також у перелік товарів, які можуть бути додані до заборони імпорту до Китаю, включено не лише основні польові культури, але й м'ясні вироби та морепродукти.

Спеціаліст з університету Торонтського факультету бізнесу Лінетт Онг сказала Канадській телерадіокомпанії (CBC), що вирішення проблеми можна досягнути шляхом об’єднання та обміну досвідом  з іншими країнами, які зіткнулися з подібними обставинами, зокрема, Норвегією та Австралією.

З 16 зернових та олійних культур, що були зареєстровані в Канадському звіті про експорт зернового та пшеничного борошна, у першому півріччі 2018-2019 років, загальне відвантаження пшениці через ліцензійні установи Китаю досягло 11,7% від загальної кількості відвантаження пшениці. Тим часом, 59,1% ячменю, 53,4% льону, 46% рапсу, 92,4% сої та 65,5% гороху було відправлено в Китай цього року.

Інтерв'ю
Олександр Дуда
Сьогодні аграрії все частіше стикаються на своїх полях із посухою, а це означає необхідність  ротації звичних польових культур на більш посухостійкі. Однією із таких може стати  амарант. При середній урожайності в Україні 2 т/га (а на... Подробнее
голова Української асоціації молодих фермерів Дмитро Мічурін
З розвитком агросектору України підвищуються і вимоги до фахівців аграрної галузі. Навчальні програми профільних вузів все ще часто не відповідають ні вимогам агрокомпаній, ні швидкості розвитку сучасних технологій в АПК. Тому все більший... Подробнее

1
0