Спецвозможности
Новости

Польща спростить контрольні процедури для української аграрної продукції

13.05.2022
498
Польща спростить контрольні процедури для української аграрної продукції фото, иллюстрация

Україна та Польща домовилися про спрощення контрольних процедур для імпорту та експорту аграрної продукції, заявила перша віцепрем'єр-міністерка України — міністерка економіки Юлія Свириденко за результатами перемовин з польським віцепрем’єром Генриком Ковальчиком.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку Юлії Свириденко.

«Це значно скоротить час перетину кордону», — наголосила вона.

Польська сторона, зокрема, забезпечить роботу ветеринарних і санітарних служб у режимі 24/7, для цього працівників відповідних переведуть на українсько-польський кордон.

Також буде спрощено проведення лабораторних досліджень продукції. Їх можна буде робити не на кордоні, а в місті призначення.

«Ми також домовилися більш ефективно використовувати усі модальності для перевезень, зокрема контейнерні перевезення через польські порти», — додала віцепрем’єрка.

Интервью
Николай Орлов
До конца 2016 года парламент должен принять Закон об обороте земель сельскохозяйственного назначения. Этот закон может открыть рынок земли в Украине.
Теплица
Современная жизнь диктует необходимость ИТ- модернизации отечественных агропредприятий, однако пока что новейшими технологиями владеет лишь десятая часть предприятий.  

1
0