Спецможливості
Новини

Подальше зниження цін на томати на українському ринку майже неможливе, – УПОА

12.06.2019
768
Подальше зниження цін на томати на українському ринку майже неможливе, – УПОА фото, ілюстрація

Минулого тижня в Україні зафіксоване призупинення  зниження цін на тепличні  томати, яке тривало протягом останнього часу, що не стало несподіванкою для місцевих учасників ринку. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УПОА.

Досить тривале падіння цін в цій країні привело до зниження зацікавленості основних зарубіжних постачальників, і, ще з початку останнього тижня, обсяги імпортного томата на українському ринку істотно скоротилися.

У таких обставинах представники оптових компаній не виключають навіть подорожчання томатів, так як продукції з місцевих комбінатів може не вистачити, щоб повністю задовольнити попит.

“Зниження ціни на тепличні томати на українському ринку спостерігалося аналітиками Української плодоовочевої асоціації (УПОА) майже протягом усього травня – середня ціна на дану продукцію коливалася у діапазоні 20-27 грн/кг в залежності від сорту, якості та обсягів партії. Причинами падіння ціни стала збільшена пропозиція на ринку впродовж травня-початку червня, в основному за рахунок імпорту з Туреччини та Польщі. Але подальше зниження цін майже неможливе, адже виробники просто не готові реалізовувати свою продукцію за цінами, що утворилися наразі на ринку”,- коментує ситуацію директор з розвитку УПОА Катерина Звєрєва.

Вона також не виключає, що найближчим часом цінова ситуація на ринку томату зміниться у бік зростання.

Ключові слова: ціни, томати, Україна, ринок

Інтерв'ю
Використання теплогенераторів на альтернативному виді палива під час сушіння зернових є питанням номер один серед власників фермерських і навіть промислових елеваторів. Наразі вже багато агропідприємств переобладнали свої зерносушильні... Подробнее
Ольга Насонова, ресторанний експерт, концептолог і аналітик
В Європі та Америці вже давно цінується все, що відрізняється від масового продукту в маркетах, так званий hand made, до якого відносяться в тому числі і продукти, вирощені на приватних фермерських

1
0