Спецможливості
Новини

ТОВ “Гранекс Черкаси” планує перевести всі свої поля на зрошення

05.10.2016
3221
ТОВ “Гранекс Черкаси” планує перевести всі свої поля на зрошення фото, ілюстрація

Для цього зроблено свердловину, побудовано штучний басейн, звідки по трубах вода спрямовується на поле через насосну станцію. Придбано дощувальні машини та котушки французького та американського виробництва для зрошення.

Про це повідомляє Agrotimes 

Зараз полив впроваджено на 400 га, а в майбутньому його розширять на 600 га.

Загальна площа полів компанії сягає 2,1 тис. га, і її планується збільшувати.

Керуючий “Гранекс Черкаси” Вім де Шуттер зазначив, що вони ставлять за ціль впровадити чотирипільну сівозміну: цибуля, картопля, пшениця, та соя (або ярий ячмінь). Усе це буде на зрошенні. Тоді вони зможуть пропонувати пайовикам і покупцям дуже якісне зерно. Він припускає, що, напевно, українським фермерам не дуже подобається зрошувати, але за гарний товар завжди можна отримати більшу ціну.

Він переконаний, що в українських овочівників є неабиякі перспективи.

За словами Вім де Шуттера, виробники цибулі доволі швидко зможуть вийти на ринки сусідніх європейських країн — не лише Польщі, а й країн Балтії, Румунії, Чехії, Словаччини.

У своїх розмірковуваннях він зазначив, що цього року в Африці очікується дефіцит цибулі, а наступного, цілком реально, ‒ в Австралії. Голландці сядуть на свої кораблі і відвезуть туди свою цибулю. Заледве не на кораблях її вже вирощують і на додачу мають порт, морський торований шлях. Він зазначив, шо тоді й ТОВ “Гранекс Черкаси” подумає про експорт своєї продукції, яка вже зараз відповідає всім європейським вимогам.

Інтерв'ю
Серед аграріїв ходять чутки про можливе банкрутство деяких крупних дилерів ЗЗР. У зв’язку з цим як дистрибутори, так і покупці ЗЗР усе частіше замислюються над тим, що далі буде з ринком пестицидів, як він працюватиме, як зміниться правила... Подробнее
Коли на землі буде впевнений власник, який міцно стоїть на ногах, він дбатиме про її благополуччя, сприятиме збагаченню рідного краю. Опорою для розвитку села є сільгоспвиробники середнього рівня, сімейні фермерські господарства. З початку... Подробнее

1
0