Спецможливості
Новини

Окупанти у Криму «продали» винзавод «Коктебель» за 110 мільйонів рублів

27.01.2021
580
Окупанти у Криму «продали» винзавод «Коктебель» за 110 мільйонів рублів фото, ілюстрація

В окупованому Криму «продали» завод марочних вин «Коктебель» за 110,2 млн рублів ТОВ «Завод марочних вин «Коктебель», який був орендарем об'єктів заводу, повідомляється на російському сайті для розміщення інформації про проведення торгів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на epravda.

«Переможцем аукціону 26 січня визнаний учасник №538005 — Товариство з обмеженою відповідальністю «Завод марочних вин Коктебель», який запропонував під час проведення торгів найвищу ціну лота №1 у розмірі 110 млн 178 тис рублів з урахування ПДВ», — йдеться на сайті.

Окрім ТОВ «Завод марочних вин «Коктебель», до аукціону також допустили «НТЦ «Кристаллкор» з РФ (Санкт-Петербург) і фізособу Андрія Шкловського, він є засновником ТОВ «Бонусмолл» у Пермі (Росія).

Як повідомляє «Крим.Реалії», раніше до аукціону не допустили московське АТ «Новий бізнес парк», бо компанія не подала повний пакет документів.

Як зазначає «Крим.Реалії», ТОВ «Завод марочних вин «Коктебель» заснували в жовтні 2014 року. Компанія на 99,8% належить ТОВ «Гатчинський спиртовий завод» із Ленінградської області РФ.

«Підприємство належить Михайлу Якубчику, якого російські ЗМІ називають родичем директора Служби зовнішньої розвідки РФ Сергія Наришкіна», — пишуть «Крим.Реалії».

Завод марочних вин «Коктебель» був заснований у 1879 році.

Завод має власні виноградники на площі близько 1070 га і ємнісний парк не менше 5 мільйонів літрів для виробництва тихих вин і не менше 6 млн літрів — для виробництва десертних вин і портвейнів.

Інтерв'ю
Ще 2021 року Міністерство у справах ветеранів України розпочало роботу з підготовки Стратегії розвитку ветеранського бізнесу до 2030 року (mva.gov.ua). Успішний ветеран-підприємець, який активно розвиває власну справу, свою громаду та... Подробнее
FAO не тільки переймається питанням, як нагодувати людство, а й намагається спрогнозувати прийдешнє АПК. Яким буде сільське господарство через 10 років, розповідає експерт FAO, українець Андрій Ярмак.

1
0