Спецможливості
Новини

Одні жнивують, інші беруться до оранки

18.08.2020
984
Одні жнивують, інші беруться до оранки фото, ілюстрація

Через дощову погоду всі хвилювалися за майбутній урожай. Але аграрії Львівщини тішать добрими новинами, повідомив заступник голови ОДА Юрій Бучко, який разом із директоркою департаменту агропромрозвитку ОДА Юлією Шопською побував на полях Городоцького та Самбірського районів Львівщини.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на golos.com.ua.

Зокрема, посадовці відвідали господарство «Захід-Агро МХП», яке жнивує в Городоцькому районі. Тут аграрії збирають озиму пшеницю площею понад тисячу гектарів і розповідають, що погодні умови внесли певні корективи. Середня врожайність 65 ц/га, торік — понад 70 ц/га. Але радіють цим показникам, бо очікували гіршого урожаю. Зібране зерно транспортують на власні елеватори. Мають два своїх, ще один орендують. Після сушки зерно відправляють на внутрішній ринок: підприємство співпрацює з птахофабриками та активно розвиває сільське господарство країни.

Компанія також вирощує сою, соняшник, кукурудзу. Загалом працює в 11 районах. Щодо ярих культур, запевняють, урожайність буде не гірша, ніж торік.

«Загалом в області зібрали ранні зернові майже на 150 тис. га. Намолотили 738,6 тис. тонн зерна, середня врожайність — 49,5 ц/га», — зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Праця на землі — безперервний процес. Поки одні жнивують, інші беруться до оранки поля, готують землю до посіву озимих.

У Самбірському районі компанія «Континентал Фармерз Груп» урожай пшениці вже зібрала. Середня врожайність 50 ц/га, минулоріч — 57 ц/га.

Зараз аграрії сіють під урожай наступного року озимий ріпак на площі 250 га. У планах — озимі пшениця та ячмінь, жито.

 

Інтерв'ю
Вкрай важливо не лише готуватися до придбання землі, але й не втратити земельні ділянки, що є в користуванні агропідприємств уже сьогодні. В цьому контексті вкрай важливо розуміти, на які умови договору оренди, емфітевзису слід звертати... Подробнее
Марія Махновець (ліворуч), експерт з органічного трейдингу, на виставці BIOFACH, Нюрнберг, Німеччина, разом з експертами аграрного ринку - André Pilling та Марією Дідух (проект "Agritrade Ukraine")
Україна посідає 10 місце в світі з виробництва органічних зернобобових культур, по олійним та зерновим знаходиться на 6-й позиції. Основні напрямки експорту - Нідерланди, Німеччина, Великобританія,

1
0