Спецможливості
Новини

Одеський припортовий завод виходить на міжнародні ринки

05.10.2019
630
Одеський припортовий завод виходить на міжнародні ринки фото, ілюстрація

Одеський припортовий завод відновив поставки аміаку та карбаміду на внутрішній та міжнародні ринки. Про це повідомляє прес-служба АгроГазТрейдінг, компанії, що співпрацює з ОПЗ за давальницькою схемою. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «Економічна правда».

Зазначається, що станом на 2 жовтня ОПЗ виробив 13,1 тис тонн аміаку і 122,5 тис тонн карбаміду. Продукція припортового заводу тепер надходить в Грецію, Туреччину, Марокко, Сенегал, Індію і Кот-д'Івуар.

Договір на переробку давальницької сировини також передбачає виплату заборгованості ОПЗ перед НАК "Нафтогаз". АГТ додало до вартості переробки 1 і 1,5 долара за тонну продукції для аміаку і карбаміду відповідно.

Новий контракт дозволив за перший місяць роботи ОПЗ погасити заборгованість на 2,3 млн грн.

За словами партнера АГТ Володимира Колота, співробітники, які були вимушені шукати роботу через простій підприємства, повертаються на завод.

До інформації:

Суд зобов'язав "Одеський припортовий завод" виплатити НАК "Нафтогаз України" 2,227 мільярда гривень заборгованості за спожитий природний газ за двома договорами від 2016 року.

В липні Одеський припортовий завод отримав нових членів наглядової ради.

На початку серпня Одеський припортовий завод, який простоював з квітня 2018 року, почав запуск виробництва аміаку і карбаміду.

Одеський припортовий завод випускає хімічну продукцію і займається перевалкою аміаку на морський транспорт.

Ключові слова: Одеса, порт, ринок, світ

Інтерв'ю
Теплица
Сучасне життя диктує необхідність ІТ- модернізації вітчизняних агропідприємств, проте новітніми технологіями поки що володіє лише десята частина підприємств. 
Українська делегація на продовольчій виставці в Японії. Крайній праворуч - Юрій Луценко
Японія, як відомо, — одна з найзаможніших країн світу. При цьому за кількістю населення лише трохи поступається Росії. А ще дуже обмежена в земельних ресурсах, тож більшістю продуктів забезпечити себе не може. Це робить ринок «країни сонця... Подробнее

1
0