Спецвозможности
Новости

НімАЦ: той досягає успіху, хто володіє інформацією

10.08.2010
1104
НімАЦ: той досягає успіху, хто володіє інформацією фото, иллюстрация

На початку липня цього року у Поташі, що на Черкащині, пройшов День поля. За словами організаторів заходу - Німецького аграрного центру, - подія зібрала на одній арені близько 650 сільгоспвиробників.
Родючий чорнозем, німецька техніка та міжнародні новинки - поєднання, яке вказує шлях у майбутнє для українського сільського господарства - ось девіз Німецького аграрного центру (НімАЦ). Основним же завданням центру є проведення семінарів і курсів з підвищення кваліфікації працівників сільського господарства та показ актуальних для українського ринку новинок сільгосптехніки.
Відкриваючи День поля, представники центру висловили свою впевненість у тому, що Німецький аграрний центр - успішний проект: "Тільки в 2009 році було проведено вдвічі більше семінарів, ніж планували", - зазначив Хайнріх Шюлє з НімАЦ. На початковому етапі роботи центру його підтримувало п'ять компаній, нині їх налічується тринадцять. "День поля - це лише привід довести аграріям України, що НімАЦ для українських господарств - це та платформа досвіду і знань, якої інколи так не вистачає для ведення успішного бізнесу", - наголосив Хайнріх Шюлє.
"Ми в жодному разі не претендуємо на те, щоб замінити аграрні вузи України. НімАЦ прагне допомогти українським студентам, викладачам і аграріям підвищити свій професійний рівень не тільки теоретичними знаннями нової техніки - всі учасники семінарів власноруч тестують техніку в роботі", - відмітив Армен Хачатрян, НімАЦ.
Цікава співпраця з НімАЦ і для Міністерства агрополітики України. Між Науково-методичним центром МінАП України і НімАЦ укладено договір для підвищення кваліфікації робітників сільського господарства та викладачів українських аграрних установ. "Протестувати нову техніку, на жаль, може не кожен український викладач. Лише цього року на базі НімАЦ пройшли перепідготовку понад 200 українських представників аграрної освіти", розповіла Ірина Синявська з Міністерства агрополітики України. Із слів пані Синявської, в майбутньому цю співпрацю розширюватимуть. "Це - початок великої дороги, а довга дорога в 1000 льє починається з першого кроку", - сказала Ірина Синявська.
Фірми "Амазоне", "Клаас", "Хорш" і "Лемкен" продемонстрували зацікавленим глядачам, які приїхали з усієї України, свою нову техніку та агрегати. Потім на дослідному полі НімАЦ презентували свої гібриди і сорти та засоби захисту рослин фірма "КВС" та нова фірма-учасник асоціації "БАСФ". Біля інформаційних стендів фірм - учасників асоціації та на заключному спільному обіді у виставковому павільйоні НімАЦ теж не стихали інтенсивні обговорення та жваві професійні обміни інформацією.

Підготувала
Іванна Гринюк

Интервью
Владимир Шульмейстер Родился в Николаеве. Закончил Николаевский кораблестроительный институт им. адмирала С. О. Макарова по специальности «турбиностроение», инженер-механик. Защитил докторскую диссертацию по материаловедению.  С 24 декабря 2014 года по 30 декабря 2015 года занимал пост первого заместителя министра инфраструктуры Украины
Украинский институт будущего - независимый аналитический центр, который прогнозирует изменения и моделирует всевозможные сценарии развития событий в Украине, предлагает альтернативные решения.
С каждым годом украинский агробизнес становится более инновационным, высокотехнологичным и сложным. Такие глобальные изменения в некогда привычном и традиционном для Украины секторе требуют от управленца новых подходов к ведению бизнеса и... Подробнее

1
0