Спецможливості
Новини

Небажані посилки з Китаю із невідомим насінням

03.08.2020
727
Небажані посилки з Китаю із невідомим насінням фото, ілюстрація

У Міністерстві сільського господарства США ідентифікували 14 видів насіння, яке містилося у посилках з Китаю, що приходили без замовлення. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Українська правда: Життя».

Це лише частина зразків, які вдалося зібрати. "Ми визначили 14 різних видів насіння, зокрема гірчицю, капусту, деякі трави, як м'ята, шавлія, розмарин, лаванда, а також інші насіння — гібіскус і троянди", — розповідає Осама Ель-Лісі, заступник адміністратора Служби інспекції здоров'я тварин і рослин Міністерства сільського господарства США.

Раніше жителі близько 30 штатів Сполучених штатів Америки повідомили про те, що отримали неочікувані посилки з Китаю з насінням невідомих рослин. 

У Міністерстві сільського господарства США закликали не садити насіння невідомого походження та не відкривати упаковок. У відомстві також попередили, що висадження цих рослин може спричинити екологічну катастрофу, оскільки вони можуть виявитися інвазивним видом. Крім того науковці не відкидали варіанту, що насіння може містити патогени або комах, які можуть завдати шкоди іншим насадженням.

Подібні надходження отримали також у Канаді, Новій Зеландії  та Європі. На етикетках посилок зазначалось, що це прикраси або іграшки. 

Представник китайського Міністерства закордонних справ заявив, що наліпки з адресами з Китаю були підроблені і попросив передати їх для розслідування.

Найбільш ймовірною версією таких відправлень у США називають шахрайство – коли продавець надсилає посилки людям, які їх не замовляли, і штучно збільшує рейтинг товару.  

Інтерв'ю
заступник директора з наукової роботи Інституту фізіології та генетики рослин НАН України, доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Віктор Швартау
Щойно збирання озимини повністю завершилося, сайт «Пропозиція» звернувся до заступника директора з наукової роботи Інституту фізіології та генетики рослин НАН України, доктора біологічних наук, професора, член-кореспондента НАН України... Подробнее
Родіон Рибчинський, голова асоціації «Борошномели України»
Український ринок борошна незважаючи на негативні тенденції розвивається, для продукції відриваються кордони нових країн, а підприємства будують та оновлюють свої потужності. Про життя борошномелам

1
0