Спецвозможности
Новости

Навчальний курс для підтримки українського стратегічного продукту

26.04.2022
1228
Навчальний курс для підтримки українського стратегічного продукту фото, иллюстрация

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP створив народний проєкт «Мій борщ».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АгроВікі.

Народний проєкт «Мій борщ» — це навчальний курс для тих, хто вирощує чи планує вирощувати овочі борщового набору та прагне досягти гарної врожайності та, звичайно, прибутків.

Спікери курсу не агрономи і не викладачі вишів, а фермери півдня України. 50 сільгоспвиробників півдня України, багато з яких зараз знаходяться в окупації, діляться агрономічними секретами щодо вирощування 5 основних культур борщового набору: буряка, капусти, цибулі, картоплі та моркви.

Цей курс був записаний минулого сезону, та прем’єрі завадило повномасштабне військове вторгнення. Але зараз знання, зібрані в цьому курсі, будуть особливо корисними для сільгоспвиробників.

Курс можна подивитися на сайті Агровікі або в ютубі, також є текстова версія для тих, хто має обмежений доступ до інтернету і не зможе дивитися відео. 

Український проєкт бізнес-розвитку плодоовочівництва хоче популяризувати нашу національну страву, допомогти виробникам отримувати овочі гарної якості та з великою врожайністю.

Интервью
В украинском сельском хозяйстве, кажется, нет более противоречивой культуры, чем чеснок. С одной стороны, сравнительно высокие и стабильные цены и безраздельное господство импорта на внутреннем рынке должны свидетельствовать о высокой... Подробнее
Производители удобрений и аграрии не могут прийти к согласию в вопросе справедливого ценообразования на удобрения отечественного производства. Эта ситуация вызывает беспокойство.  

1
0