Спецможливості
Новини

На Закарпатті розслідують «земельну аферу року»

12.11.2020
753
На Закарпатті розслідують «земельну аферу року» фото, ілюстрація

Прокуратура Закарпатської області відкрила провадження за заявами у ЗМІ та зверненням голови Закарпатської ОДА щодо «земельної афери року», а саме виділенням 200 га землі протягом двох днів т.в.о. начальника Управління Дежгеокадастру області, повідомила речниця Закарпатської обласної прокуратури Катерина Хижняк.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ukrinform.

«Шляхом моніторингу ЗМІ та за заявою голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова Закарпатська обласна прокуратура виявила публікації про протиправні дії щодо роздачі державних земель в Закарпатській області. За цим фактом були внесені відомості до ЄДРР за ч. 2 ст.364 ККУ (зловживання владою чи службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки)», — повідомила вона.

За словами речниці прокуратури, наразі досудове розслідування у даному провадження здійснюють слідчі ГУ Нацполіції в області.

«У прокуратурі вивчають наявність підстав для вжиття заходів представницького характеру», — зазначила Хижняк.

Щодо висунення обвинувачень чи повідомленні особі про підозру на разі не йдеться — до з'ясування обставин, повідомили в Закарпатській обласній прокуратурі.

Як повідомляв Укрінформ, учора, 11 листопада, голова Закарпатської ОДА Олексій Петров звернувся з публічним зверненням до правоохоронних органів через «земельну аферу року» на Закарпатті.

Зазначається, що за два дні на посаді т.в.о. начальника Управління Держгеокдастром в області за відсутності начальника та його заступника, які поїхали до Києва, Богдан Хранюк протягом 5-6 листопада встиг роздати більше 200 га землі в Закарпатській області.

Землі, в тому числі, роздавались чиновникам і з інших областей України, а заяви про виділення землі були миттєво розглянуті: вчора подав заяву — сьогодні отримав гектари.

У рамках цих дій, зокрема, були роздані землі в шести районах області, планувалася також роздача земель на полонині Руній.

Інтерв'ю
Про глобальне потепління говорять уже кілька десятиліть. Які конкретні практичні наслідки від нього вже відчуло сільське господарство України і на що ще очікувати розповідає найавторитетніший в
Щороку дистриб’юторам українського аграрного ринку стає дедалі важче працювати. Вони вимушені переглядати своє ставлення до процесу дистриб’юції, трансформуватися із просто продавців матеріально-технічних цінностей (МТЦ) у постачальників... Подробнее

1
0