Спецвозможности
Новости

На ярмарковій хвилі

05.06.2008
882
На ярмарковій хвилі фото, иллюстрация

  Протягом трьох днів, із 13 по 15 жовтня, у Виставковому центрі “ЕкспоМиколаїв”, за підтримки облдержадміністрації, управління сільського господарства та продовольства з великим успіхом пройшли виставка “АгроПівдень’2005” та виставка-ярмарок “Дача. Сад. Город”. Кожен відвідувач знайшов щось для себе,  адже тут були: техніка та машини для сільського господарства, засоби механізації для малих підприємств, засоби захисту рослин та грунту, сортове насіння та саджанці, все вкрай потрібне для фермерського господарства.


У виставці взяли участь 97 підприємств, фірм та сільськогосподарських підприємств із 27 міст України, 34 — з міста Миколаєва. Миколаївців представили: “Укравтозапчастина”, “Південьагрохім”, “Елеваторпромсервіс”, “Ріко-Еліус”, ФХ “Нектарін”, “Украгролізинг”, “Промсільпроект”, “Миколаївська аграрна академія”.


Учасники з Києва, Дніпропетровська, Харкова, Львова, Черкас, Житомира, Запоріжжя, Кривого Рога, Одеси запропонували сільгоспвиробникам запчастини для сільськогосподарської техніки, зерносушарки, сортове насіння та саджанці.


26 підприємств і фірм, які вперше брали участь у виставці, відмітили перспективність таких заходів. Адже тут — і налагодження контактів із потенційними клієнтами, і вивчення їхніх потреб, і аналіз роботи конкурентів.


У планах організаторів — залучити в наступному сезоні ще й іноземних учасників.

Интервью
Кооперация в агросекторе - это обеспечение занятости и социальной интеграции. В мире кооперативы являются элементом самопомощи и получают преференции от государства.
ВВП Венгрии в 2016 году выросло на 3,5-5% и она попала в число 7 стран ЕС, чей дефицит бюджета составил менее 3%. «Украина – одно из крупнейших наших соседних государств. В 2016 году двусторонние

1
0