Спецможливості
Новини

На ринках України збільшується пропозиція імпортної полуниці

03.04.2019
792
На ринках України збільшується пропозиція імпортної полуниці фото, ілюстрація

На гуртових ринках України продовжує збільшуватися пропозиція імпортної суниці садової (полуниці). За даними «Інфо-Шувар», поки що, вся ягода на вітчизняному ринку іноземного походження і вона є значно доступнішою за ціною, ніж рік тому. До того ж, просідання ціни значно прискорилось з середини березня, коли розпочався активний імпорт із Іспанії. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Інфо-Шувар».

«Більш інтенсивне просідання ціни в цьому сезоні пояснюється більшою пропозицією. В минулі роки, в березні не завжди можна було побачити суницю в торговому залі нашого ринку. Справа в тому, що наші оператори, як справжні фахівці, дуже обережно збільшували обсяги цієї делікатної продукції і завозили ягоду, переважно, за попередніми замовленнями. В цьому сезоні пропозиція в терміналі є значно більшою, це свідчить про те, що попит на цю ягоду поза головним сезоном вже сформований. А завдяки зниженню ціни, продажі суниці зростають щодня»,- розповідає Іван Федишин, керівник напрямку «Овочі та фрукти» ОРСП «Шувар».

Фахівці «Інфо-Шувар» зауважили цікаву особливість поточного сезону - сьогодні імпортна суниця коштує навіть дешевше, ніж перша українська суниця в 2018 році. Минулий сезон вітчизняної ягоди «відкрився» на ОРСП «Шувар» 5 травня з ціни 135-150 грн/кг (3,1-4,8 EUR/кг), а сьогодні в терміналі ринку можна купити якісну імпортну суницю по 100-130 грн/кг (3,3-4,2 EUR/кг). Крім суниці, оператори ОРСП «Шувар» пропонують клієнтам ринку свіжу лохину по 464-600 грн/кг (15,1-19,6 EUR/кг), і, навіть, малину по 640 грн/кг (20,8 EUR/кг).

Інтерв'ю
КАБП
Завдяки проведенню реформ, Україна сьогодні має найбільший за останній час інвестиційний потенціал. До найважливіших міжнародних партнерів України належить Канада.
У 2-3 рази менше проходів техніки по полю. До 70 % менше витрат (вартість техніки для підготовки ґрунту та паливо)
Застосування технології смугового обробітку у зонах ризикованого землеробства допомагає досягати стабільних врожаїв Клімат вимагає особливого підходу Вже близько половини сільськогосподарських угідь України можна віднести до зони... Подробнее

1
0