Спецможливості
Новини

На Полтавщині накладено арешт на майже 9,5 тис. паїв у 5 районах

19.10.2018
1893
На Полтавщині накладено арешт на майже 9,5 тис. паїв у 5 районах фото, ілюстрація
Деякі пайовики вимагають від суду зняти арешт із землі

За клопотанням ТОВ «Добробут» накладено арешт на 9409 земельних ділянок у Козельщинському, Кременчуцькому, Полтавському, Новосанжарському і Глобинському районах загальною площею 30 тис. га. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на полтавське видання poltava.to.

Як пише видання, це наймасштабніший арешт земельних ділянок в історії України. Як пояснили в агрофірмі «Добробут», вона була змушена звернутися до суду в рамках розслідування кримінальної справи із клопотанням про заборону реєстраційних дій щодо земельних ділянок, які знаходяться в оренді агрофірми. Підставою для відкриття кримінальної справи стала заява агрофірми «Добробут», яка поскаржилася на дії колишнього директора «Добробуту» О.Коваленка та кількох колишніх працівників господарства. Їх звинуватили в масовому підробленню додаткових угод про дострокове розірвання договорів з ТОВ АФ «Добробут» і переукладення їх з ТОВ «Партнер Агро Груп», яке тепер очолює О. Коваленко. 

Агрофірма «Добробут» заявляє про підробку щонайменше 160 додаткових угод. «Реєстрація таких угод теж здійснювалася з порушенням законних процедур реєстраторами з іншої області. Зупинити цю по суті рейдерську атаку на агрофірму могло тільки обмеження реєстраційних дій на період кримінального провадження. Підробивши документи на користування земельними ділянками, вищезазначені особи відкрили собі шлях до заволодіння вже вирощеним ТОВ АФ «Добробут» урожаєм в 2018 р. Арешт земельних ділянок стосується виключно заборони реєструвати підроблені угоди та не обмежує права власників землі, а сама заборона діє виключно протягом розслідування кримінального провадження», — заявили в агрофірмі.

Інтерв'ю
Валентина Болоховська, лауреат Державної премі України в галузі науки й техніки, один із засновників "БТУ-Центр"
«БТУ-Центр» — один із найвідоміших в Ук­раїні вітчиз­ня­них ви­роб­ників біологічних про­дук­тів для сільсько­го гос­по­дар­ст­ва. Ком­панія пра­цює з 1999 ро­ку, й звідтоді на ри­нок ви­ве­де­но чи
Ма­рек Руж­няк— влас­ник гру­пи ком­паній Agro-Land Group
Аг­рар­на Поль­ща та­кож міцно «при­кипіла» до Ук­раїни, ад­же польські тех­но­логії, техніка, посівний та насіннєвий ма­теріал уже дав­но от­ри­ма­ли схва­лен­ня ук­раїнських сільгоспви­роб­ників і

1
0