Спецвозможности
Новости

На період воєнного стану податок за землю можна не сплачувати — ДПС

29.03.2022
303
На період воєнного стану податок за землю можна не сплачувати — ДПС фото, иллюстрация

На період дії воєнного стану в Україні змінено встановлений Податковим кодексом порядок справляння плати за землю.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресцентр Державної податкової служби.

Зміни, що прийняті у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, передбачають, що тимчасово, на період з 1 березня 2022 року по 31 грудня року, наступного за роком, у якому припинено або скасовано воєнний, надзвичайний стан, не нараховується та не сплачується плата за земельні ділянки, що розташовані на територіях, на яких ведуться чи велися бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями російської федерації.

Зміни стосуються ділянок, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, а також за земельні ділянки, визначені обласними військовими адміністраціями як засмічені вибухонебезпечними предметами та/або на яких наявні фортифікаційні споруди.

Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих збройними формуваннями російської федерації, визначається Кабінетом Міністрів України.

Оскільки граничний термін подання податкової декларації з плати за землю на 2022 рік припав на 21 лютого 2022 року, то платникам слід, за можливості, подати уточнюючі податкові декларації після офіційного оприлюднення такого переліку.

Интервью
В сезоне-2017 представительство Syngenta в Украине признано рядом аналитиков и аграрных СМИ одной из самых успешных транснациональных компаний в стране. Syngenta Ukraine лидирует в сегменте продаж СЗР и семян, оказывает консалтинговую и... Подробнее
Считается, что для украинского элеватора хороший показатель - 3 оборота за сезон (это когда элеватор мощностью единовременного хранения 50 тыс. т за сезон переваливает 150 тыс.). Элеватор «Агродар-Бар», расположенный в селе Межлесье... Подробнее

1
0