Спецвозможности
Новости

Мировая цена на сахар подскочила к рекордной отметке

21.09.2016
1161
Мировая цена на сахар подскочила к рекордной отметке фото, иллюстрация
Мировая цена сахара подскочила к рекордному уровню

Ф'ючерси на цукор вперше за 4 роки підскочили до найвищого показника. Причину пояснюють несприятливими погодними умовами в Бразилії - найбільшому світовому виробникові та експортерові.

Про це повідомляє Agravery

В Нью-Йорку ф'ючерси на цукор-сирець на поставку в березні виросли на 6,2% та становлять 22,47 центів/фунт. З 31 липня 2012 найвища ціна складала 22,86 центів. Світовий ринок вдруге опинився на межі дефіциту.

В другій половині серпня минулого року виробництво цукрової тростини впало на 19%. Прогнозовані результати за вересень підтверджують більш стрімке зниження врожайності, що призведе до зниження виробництва цукру.

Нагадаємо, що південні райони Індії, другого за величиною виробника цукру, все ще страждають від значної посухи.  Деякі частини Китаю були затоплені через тайфун Меранті.

Разом з тим, беручи до уваги випускні ціни на 2017 рік, Артур Маноель Пассос, економіст Іtau Unibanco Holding SA в Сан-Паулу повідомив, що дефіцит світового балансу збільшує ризик зростання цін.

Світове зростання цін збільшить вартість продукції (солодощі) компаній, включаючи Nestle SA. В цьому році найбільше ціни зросли на 22 сировинні матеріали, відповідно до сировинного індексу Bloomberg. У 2015 році ціна піднялася на 5%.

В минулу п'ятницю на ринку проявилися бичачі тенденції. В Лондоні на ф'ючерсному ринку ціни на білий цукор на поставку в грудні зросли на 4,9%, до 583,4 дол./т. З 10 жовтня 2012 року найвищий показник цін був на рівні 591,9 дол.

Ключевые слова: сахар, внешняя торговля

Интервью
Максим Мартинюк  Держгеокадастр
По должности Максиму Мартинюку надлежит заботиться всеми землями государства. Поэтому первый вопрос к голове Госгеокадастра полностью понятен..  
В середине декабря официально было сообщено о создании новой общественной организации - «Всеукраинского аграрного форума», целью которой является объединение всех сельскохозяйственных организаций для совместной продуктивной работы и... Подробнее

1
0