Спецможливості
Новини

Милованов розповів про плани подолання кризи для скандального "Агрофонду"

05.02.2020
777
Милованов розповів про плани подолання кризи для скандального "Агрофонду" фото, ілюстрація
Тимофій Милованов

У планах нового керівництва "Аграрного фонду" повернути активів на понад 200 мільйонів гривень, зменшити операційні витрати на 10-15% та зберегти понад 150 робочих місць, зазначив міністр економіки Тимофій Милованов.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ЕП.

Милованов наголосив, що після масштабної перевірки тягар банківських боргів "Агрофонду" вдалося знизити, адже фонд домовився про реструктуризацію на 3 місяці.

"Окрім заходів по відновленню фінансової спроможності, фонд активізував роботу із профільними асоціаціями — ВАР, АФУ, Аграрною палатою та приєднався до проєкту міжнародної фінансової корпорації "Аграрні розписки в Україні".

У планах на 2020 рік — повернути активів ще на понад 200 млн грн, зменшити операційні витрати на 10-15%, зберегти понад 150 робочих місць", — пише Милованов.

За його словами, у амбіціях фонду — стати лідером інвестиційних проектів із будівництва нових та модернізації існуючих елеваторів. 

До участі у таких проектах на партнерських засадах пропонується залучати малих та середніх агровиробників.

Фінансувати проекти фонд буде частково власним коштом, частково — за допомоги зовнішніх інвестицій.

Зараз фонд працює над стратегією до 2022.

"Фонд прагне стати локомотивом побудови прозорого ринку сільськогосподарської продукції, врахувавши потреби головного клієнта — малого та середнього виробника (50 — 10000 га) та об’єднань. Серед задач: мати частку на внутрішньому ринку продовольчого зерна до 20%, потужності для первинної переробки, зберігання, перевалки зернових, диверсифіковану базу постачальників та зберігання по всій Україні", — резюмує Милованов.

 

Ключові слова: Аграрний фонд, борги

Інтерв'ю
Богдан Духницький, канд. ек. наук ННЦ «Інститут аграрної економіки», аналітик компанії «Бізнесгрупінвест», що тісно співпрацює з Асоціацією «УКРСАДПРОМ»
Європейський ринок потребує фруктів і ягід і скупує  їх з усього світу. При цьому попитом користується не  лише сировина, а й перероблена продукція. За результатами 2016 року, 70% доходів зі
В успіху спільної праці компанії зазвичай вагома частка належить її очільникові й натхненнику, який зміг згуртувати команду однодумців, націлених на досягнення бажаного результату. Таким є Ярослав Чабанюк — людина, добре знана в широких... Подробнее

1
0