Спецвозможности
Новости

Лототрон без переможених

15.07.2008
519
Лототрон без переможених фото, иллюстрация

На другий день роботи виставки “АГРО’2006” відбулося те, на що так довго очікували тисячі передплатників “Пропозиції”. Серед них розіграли призи, й знову, як ведеться ось уже багато років поспіль, день розіграшу став особливим для журналу та його читачів. Адже це було справжнє свято: свято подяки за довіру до нашого видання, за невтомну працю, за бажання спілкуватися.
Умови участі в розіграші були звичайні. Передплатник мав надіслати до редакції листа із вирізаним з журналу і заповненим передплатним купоном, а також ксерокопією квитанції про оплату річного комплекту “Пропозиції”. Серед тих, хто виконав цю нескладну умову, редакція провела попереднє жеребкування, щоб визначити десятьох претендентів. Цих щасливчиків ми запросили на “АГРО” для безпосередньої участі у власне розіграші призів.
Як і завжди, головні призи для переможців надали спонсори — партнери “Пропозиції”. Нинішнього року підтримка надійшла від двох компаній. Генеральним спонсором було ТОВ “Укравтозапчастина”, яке прикрасило нашу акцію такими чудовими подарунками, як трактор ВТЗ-2023А, начіпна косарка КН-1,8 і сертифікат на одержання набору запчастин на суму 1000 грн.
А наш давній і надійний партнер — ТОВ “АгроРось” — надало свій теж цілком традиційний приз — польовий обприскувач.
Заради справедливості зазначимо, що й сама редакція виставилася гідно: ми розіграли рідкісну річ — унікальну п’ятилітрову пляшку шампанського марки “Пропозиція”. Відразу повідомимо, що її власником став Олег Воробйов (ДП “Українські газони”, с. Новосілки Києво-Святошинського р-ну Київської обл.).
А тепер до найбільш інтригуючого призу — трактора ВТЗ-2023А. Його власником доля визначила Василя Туркаленка, керівника фермерського господарства “Світанок” (с. Гордашівка Тальнівського р-ну Черкаської обл.). Ось як він прокоментував цю ситуацію:
“Я ніколи не вірив, що так може бути, але доля усміхнулася й мені — сьогодні, напевно, мій день. Я дуже радий і здивований!
У моєму господарстві 189 га землі, спеціалізується воно на зернових культурах — пшениці та ячмені, а також на бобовій групі — на горосі, сої. Торік спрацювали з прибутком, і я сподіваюся, що нинішнього року буде ще краще. Тепер розширюватимемося, адже завдяки сьогоднішньому виграшу, техніки у нас прибуло! Цей трактор у господорстві дуже потрібний. Для таких фермерів, як я, це чудова техніка!”.
Інша дуже корисна в господарстві сільгоспмашина — польовий обприскувач від ТОВ “АгроРось” — дісталася фермерові Олексію Старікову (господарство “Пролісок”, с. Артемівка Печенізького р-ну Харківської обл.). Він має в обробітку 420 га землі, на якій вирощує здебільшого зернові культури. Техніку має різну: трактори МТЗ, Т-150, комбайни “Дон” та “Нива”. Є й старенький обприскувач, але, на переконання фермера, і новий не застоїться!
Начіпну сегментопальцьову косарку КН-1,8 жереб “віддав” у радгосп-завод “Білозерський”, що в с. Дніпровське Білозерського р-ну Херсонської обл., а сертифікат на одержання набору запчастин на суму 1000 грн від ТОВ “Укравтозапчастина” було вручено Володимирові Котляру з ПАФ “Кармазинівська” (с. Кармазинівка Сватівського р-ну Луганської обл.).
Решта претендентів одержала заохочувальні, але дуже корисні призи: набори від “Пропозиції”, до складу яких увійшли засоби захисту рослин, насіння, футболки й авторучки. Тож сподіваємося, що, попри брак головних призів, — се ля ві, як кажуть французи! — ображених не було.
Насамкінець нагадаємо, що на наступній “АГРО” відбудеться новий розіграш призів серед передплатників нашого журналу. Тож не забудьте заві тати до поштового відділення, оформити річну передплату на “Пропозицію” і... нехай вам щастить!


Генеральний директор
ВТХ “Укравтозапчастина”   Володимир Харченко:


“Укравтозапчастина” вже понад десять років задовольняє потреби аграріїв у якісній та доступній за ціною техніці, пропонуючи споживачам трактори власного виробництва, різноманітну сільгосптехніку, автомобілі, мототехніку, запасні частини та витратні матеріали, не забуваючи при цьому й про сервіс. Починаючи з 2002 року на тракторному заводі підприємства ми  випускаємо трактори МТЗ 80/82 та ВТЗ 2032А. Всі вони добре зарекомендували себе на українських ланах і мають заслужений попит. Нещодавно впровадили у виробництво власну розробку — трактор української марки “КИЙ”, який можна комплектувати по-різному: з пластиковим облицюванням, потужнішим двигуном, кондиціонером, магнітолою, з тонованим склом та іншими елементами комфорту. Ми не стоїмо на місці і до кінця року спробуємо порадувати українських сільгоспвиробників новими розробками, представивши їм трактор з італійською трансмісією.
Користуючись нагодою, хотів би розповісти про сюрприз, який ми підготували для аграріїв до 15 річниці незалежності України. Кожен покупець тракторів модельного ряду МТЗ 80/82 виробництва холдингу “Укравтозапчастина” протягом майже всього літа отримуватиме десять тисяч гривень на придбання запчастин, комплектуючих та витратних матеріалів у будь-якому з 32 філіалів підприємства по Україні.
Продовжуючи тему тракторів, зазначу, що нещодавно “Укравтозапчастина” розпочала реалізацію китайських міні-тракторів та мотоблоків. Усю техніку адаптовано та виготовлено з урахуванням географічних та кліматичних особливостей нашої країни. Міні-трактори прості у використанні, доступні, економічні та напрочуд надійні. Виконують усі можливі види сільгоспробіт. Сьогодні їх працює на українських полях майже 7500.


Петро Євич,
директор ТОВ “АгроРось”:
“Ми співробітничаємо з “Пропозицією” з першого її номера і будемо дуже раді працювати й надалі. Адже це наш головний партнер з реклами та інформації. Тому бажаю журналу удачі, а його колективу — творчої наснаги. А щодо призу — бажаю виграти його тому, кому він найбільше потрібний.
А ще хочу запросити всіх до Корсуня-Шевченківського, де розпочав роботу наш Агроцентр: там можна ознайомитися з передовими технологіями, які тільки є сьогодні в світі, новинками техніки та засобів захисту рослин.
Бажаю аграріям дощу, тепла і врожаїв, а всім тут присутнім — здоров’я й удачі!”

Интервью
Ма­рек Руж­няк— влас­ник гру­пи ком­паній Agro-Land Group
Уже несколько лет в Украине приобретает популярность стрип-тилл, полосная технология обработки почвы, и польская компания Agro-Land - один из ее «первопроходцев» у себя на родине и активный
Вопросам сознательного ведения агробизнеса уделяется все большее внимание. Центр экологических инициатив «Экодия» - это общественная организация, объединяющая экспертов и активистов вокруг идеи сохранения окружающей среды через влияние на... Подробнее

1
0