Спецможливості
Новини

В «КУН-Україна» по деяким позиціям сільгосптехніки попит перевищує пропозицію

22.02.2017
2001
В «КУН-Україна» по деяким позиціям сільгосптехніки попит перевищує пропозицію фото, ілюстрація
В Україні фактично немає жодного господарства – ні великого, ні дрібного, - де належної техніки є вдосталь

У минулому році український ринок після кризи почав відновлюватися. Загалом, 2016-й став рекордним за придбанням сільгосптехніки, а обсяги продажів зросли в 2,5 рази. Україна показує найстабільнішу динаміку у придбанні сучасної сільгосптехніки. Таку думку висловив генеральний директор «КУН-Україна» Асад Лапш, пише propozitsiya.com з посиланням на AgroNews.ua.

Він зазначив, що в Україні фактично немає жодного господарства – ні великого, ні дрібного, - де належної техніки є вдосталь. Тому, коли багато інвесторів «притихли» і мало що очікували від глибоко-кризового українського ринку, компанія «КУН-Україна» навпаки закріплювала свою присутність: розширювала представництва, сервісні служби, збільшила кількість навчань і тренінгів. Компанії вдалось випередити динаміку ринку і це дало свої результати.

Компанія «КУН-Україна» оптимістично налаштована на сезон, який розпочався, адже компанія отримала багато замовлень на сільгосптехніку, а по деяким позиціям попит навіть перевищує пропозицію.

Що стосується найпопулярнішої техніки з модельного ряду KUHN, то А. Лапш зазначив, що все залежить у першу чергу від спрямованості та виду діяльності  фермерського господарства. Представники сектору тваринництва більше купують все, що пов'язано з кормами, виробники зернових зацікавлені у техніці для обробітку землі. Не можна виділити якийсь певний продукт, адже в аграріїв є інтерес до всієї техніки. Можна сказати однозначно одне: фермери вибирають техніку продуктивну, економічну, надійну. Саме ці основні параметри в пріоритеті будь-якого покупця.

Інтерв'ю
Кліматичні зміни та несприятливі для ринку умови, спричинені COVID-19, не дали змоги українським агровиробникам цього року вкотре продемонструвати світу рекордні врожаї, особливо таких пізніх культур, як кукурудза та соняшник. Втім, і той... Подробнее
Родіон Рибчинський, голова асоціації «Борошномели України»
Український ринок борошна незважаючи на негативні тенденції розвивається, для продукції відриваються кордони нових країн, а підприємства будують та оновлюють свої потужності. Про життя борошномелам

1
0