Спецможливості
Новини

Найбільший український виробник міндобрив - компанія Ukravit освоює нові напрями розвитку

08.06.2018
1168
Найбільший український виробник міндобрив - компанія Ukravit  освоює нові напрями розвитку фото, ілюстрація

Один з найбільших в Україні виробників засобів захисту рослин і мікродобрив - група компаній Ukravit  7 червня 2018 р відкрила науково-дослідний інститут «Інститут здоров'я рослин» (Crop Care Institute) в м.Черкаси, повідомляє propozitsiya.com з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Власник ГК UKRAVIT Віталій Ільченко розповів, що наукова установа об'єднає найкращих вчених зі світовим досвідом, які будуть працювати на найсучаснішому обладнанні.  «Важливою складовою діяльності Інституту є екологічне спрямування, зокрема, відновлення родючості земель і збереження ресурсів», - додав Віталій Ільченко.

Як кажуть в компанії, агробіологічний сервіс змінить формат ведення сільського господарства. Фахівці «Інституту здоров'я рослин» надаватимуть системну кваліфіковану підтримку і розробляти індивідуальні рішення на основі особливостей кожного клієнта.

За такого підходу, вважають в UKRAVIT, аграрій зможе максимально використовувати потенціал своєї землі, зберігати і підтримувати її родючість, оптимізувати витрати на виробництво і збільшити рентабельність.Компанія вже веде переговори щодо поставок з деякими країнами, у тому числі, з близькосхідними

Освоюючи нові напрями свого розвитку,  група компаній Ukravit почала працювати в галузі фармацевтики і харчових біодобавок. Про це повідомив директор з маркетингу групи Анатолій Калантарян.

"У компанію Chemical Elements Ukraine ми зайшли власниками, партнерами. Це черкаський виробник і експортер сировини для фармринку, колишній Хімреактив. Ми увійшли в цю компанію з 30%. З цього року вже працюємо в новому для себе напрямку - фармацевтика", - розповів він.

До того ж Калантарян зазначив, що Ukravit намір виробляти біологічно чисті біодобавки, які в майбутньому будуть експортуватися.

"У нас вже йдуть переговори щодо поставок з деякими країнами, у тому числі, з близькосхідними", - сказав він.

За його словами, інтелектуальна база для створення продуктів буде перебувати в науково-дослідному центрі, виробничі потужності будуть нові і територіально розташовані в Черкасах.

Крім того, Калантарян розповів, що з 2019 року Ukravit почне займатися селекцією своїх гібридів насіння, а також працювати над створенням біопестіцідов.

"За розробки продуктів ми маємо намір співпрацювати з міжнародними науковими інститутами. Вже працюємо з інститутом зі Швейцарії, ведемо переговори з Іспанією, Ізраїлем, США. У нас є стратегічні плани щодо співпраці зі світовим науковим співтовариством", - зазначив він.

Інтерв'ю
Сергій Риженко — голова фермерського господарства «Вітчизна-Тиниця», що розміщене на Чернігівщині, неподалік від Бахмача. Нині його фермерське господарство — одне з найпрогресивніших у регіоні. Тут, незважаючи на несприятливі погодні умови... Подробнее
Про перспективи вирощування не ГМО сої в Україні, а також потенційно цікаві ніші соєвих продуктів для українських виробників у інтерв’ю рropozitsiya.com розповіла представник  Асоціації

1
0