Спецможливості
Новини

Найбільший індійський кооператив IFFCO виведе на ринок нанодобрива

12.03.2019
1039
Найбільший індійський кооператив IFFCO виведе на ринок нанодобрива фото, ілюстрація

Доктор У. С. Авастхи (U.S Awasthi), керуючий директор IFFCO, заявив, що нано добрива компанії принесуть революцію в світ сільського господарства. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Інфоіндустрія.

Незабаром буде отримано патент. У. С. Авастхи розповів, що всього два грами нанодобрива працюватимуть на 100 кг карбаміду.

У бесіді зі ЗМІ в підрозділі IFFCO Phulpur, Авастхи сказав: «Це буде революційний крок з точки зору виробничих витрат фермерів, а також зменшить дисбаланс грунту. Ми вже подали заявку на патент, і процес швидше за все, буде завершено через два роки».

Він сказав, що в якості експерименту 100% нанодобрив було використано в одному місці, в той час як 25% карбаміду було поміщено в інше місце разом з 75% нанодобрив. В обох місцях не бракувало врожайності.

За словами Авастхи, IFFCO створила лабораторію нанодобрив на своєму заводі в Калол в Гуджараті. Він пояснив, що IFFCO посадив понад 4,5 млн дерев Ним по всій країні, а Інститут досліджень лісу Індії проводить дослідження, що дозволяють виростити дерево Ним всього за п'ять років. В даний час потрібно близько 10 років, щоб підготувати дерево Ним в якості дорослого дерева.

IFFCO також працює з урядом Сіккіма над створенням заводу, на якому будуть оброблятися та продаватися біологічні продукти. У Пенджабі будується завод, на якому овочі відповідно до іспанської технології будуть зберігатися в замороженому вигляді та експортуватися.

Ключові слова: Індія, IFFCO, нанодобрива

Інтерв'ю
На сьогодні органічне виробництво — це один із пріоритетних напрямів і перспективний бізнес для розвитку малого фермерства в нашій державі. З-поміж них — фермерське господарство «Дона Олексія Пилиповича», очільник якого хоче не тільки... Подробнее
Керівник агрохімічної лабораторії з дослідження ґрунтів університету Міссурі-Дельта-Центр Девід Данн
Майбутня урожайність приблизно на 60% залежить саме від родючості ґрунту. Визначити, яких елементів бракує, а яких забагато, допоможе аналіз ґрунту. США як один із світових лідерів у вирощуванні зернових та бобових накопичили великий... Подробнее

1
0