Спецможливості
Новини

Кооперативний альянс розробляє систему освіти дітей

29.11.2016
1225
Кооперативний альянс розробляє систему освіти дітей фото, ілюстрація
Робота з розробки системи кооперативної освіти для дітей буде реалізовуватися в чотирьох регіонах - Рівненській, Хмельницькій, Львівській областях та на Волині

Український Кооперативний Альянс розробляємо систему кооперативної освіти, спрямованої на підлітків і талановитих дітей, бо ринок потребує вузькоспеціалізованих фахівців. Про це в інтерв'ю propozitsiya.com розповів доктор соціальної економіки, президент УКА Зіновій Свереда.

За його словами, загальна ерудованість дітей не дає ніяких переваг. У той час, як освіта - це формування мислячої людини, впевненої в собі. Експерт підкреслив: для того, щоб вигравати на ринку, потрібно якомога швидше ввести спеціалізацію. І провів аналогію з Олімпійським іграми: Україна не мала би чемпіонів-олімпійців, якби вони починали тренуватися в 18 років. Ринок, як і спорт, вимагає спеціалізованих осіб, які готують себе з дитинства, підкреслює З.Свереда.

Також він уточнив, що робота з розробки системи кооперативної освіти для дітей буде реалізовуватися в чотирьох регіонах - Рівненській, Хмельницькій, Львівській областях та на Волині. Зараз планується проводити бізнес-форуми з партнерами.

Крім того, УКА розробляє програму розвитку малого і середнього бізнесу для об'єднаних територіальних громад і для прифронтових територій АТО. Також будуть організовані кооперативи органічного садівництва для учасників бойових дій та біженців.

Багато громади хочуть розвиватися, але не знають як, зазначає фахівець. УКА пропонує прості, але дуже ефективні програми, засновані на їх щоденному споживанні та наявних обігових коштів.

Довідка

У країнах Західної Європи кооперативи виробляють до 50% продукції харчової промисловості. Наприклад, у Фінляндії - 40%.

В Євросоюзі через кооперативи реалізується 60% товарної продукції аграрного сектора, в скандинавських країнах - 80%, в Японії і Китаї - 90%.

В Європі кооперація забезпечує основні канали збуту продукції. Зокрема, в Скандинавії - 70%, в Нідерландах - 65%, в Німеччині, Франції - 52-55%. В першу чергу, кооперуються дрібні виробники молока, овочів, фруктів.

Інтерв'ю
Сергій Потапов, менеджер з розвитку плодоовочевого бізнесу Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, як виявилось, давно обізнаний з горіховою тематикою. А зараз серед партнерів проекту є і одне об’єднання виробників горіхів... Подробнее
Німецький досвід організації тепличного бізнесу — тема нашої розмови з директором з інноваційних технологій у рослинництві консалтингової компанії «Аграрний Центр Innovation» Юрієм Куликом, який нещодавно особисто його вивчав... Подробнее

1
0