Спецможливості
Новини

Компанія «Ерідон» презентує на українському ринку інноваційний інсектицид Катадін

09.12.2020
868
Компанія «Ерідон» презентує на українському ринку інноваційний інсектицид Катадін фото, ілюстрація

У сезоні 2021 року компанія «Ерідон» презентує новий двокомпонентний інсектицид Катадін від британської компанії IFAGRI, який не має аналогів на ринку України. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз компанії.

Препарат представлений у вигляді зручної для застосування рідкої препаративної форми — концентрату емульсії, і призначений для контролю широкого спектру шкідників ряду лускокрилих (Lepidoptera). Катадін містить у своєму складі дві діючі речовини, що належать до різних хімічних класів: емамектин бензоат 4,8% та ацетаміприд 6,4%.

Зазначені хімічні сполуки доповнюють дію одна одної, забезпечуючи ефективний та тривалий контроль і попереджаючи виникнення резистентності. 

Емамектин бензоат належить до хімічного класу авермектинів і направлено діє на шкідників ряду лускокрилих, зокрема характеризується прямою овіцидною дією. Ця сполука була відкрита відносно нещодавно — у другій половині 1990-х років американською компанією Merck & Co.

Емамектин у природі виробляється ґрунтовою бактерією Streptomyces avermitilis і є в своєму роді унікальною речовиною за механізмом впливу на шкідників.

Ацетаміприд — це інсектицид широкого спектру дії, який належить до хімічного класу неоникотиноїдів.

Варто зазначити, що відомі інсектициди, які належать до цього класу (імідаклоприд, тіаметоксам, клотіанідін) станом на сьогодні заборонені до використання в Європі у відкритому ґрунті, що пов’язано з їх високою токсичністю до бджіл.

У цьому відношенні ацетаміприд є виключенням, оскільки для цієї хімічної сполуки Європейським органом з безпеки продуктів харчування (EFSA) було встановлено низький ризик для бджіл.

На сьогоднішній день Катадін зареєстрований в Україні для застосування на яблуні, сої та капусті. У планах розширення реєстрації на ріпак для контролю проблемного шкідника — капустяної молі та кукурудзу — для контролю кукурудзяного метелика.

Інтерв'ю
У 2-3 рази менше проходів техніки по полю. До 70 % менше витрат (вартість техніки для підготовки ґрунту та паливо)
Застосування технології смугового обробітку у зонах ризикованого землеробства допомагає досягати стабільних врожаїв Клімат вимагає особливого підходу Вже близько половини сільськогосподарських угідь України можна віднести до зони... Подробнее
Минулої осені сайт «Пропозиція» побував у гостях у кооператорів Дніпровської області. Чималу допомогу в становленні кооперативів, а згодом – кооперативних об’єднань, надала Кооперативна академія, що працює в м. Дніпро. Її очолює Софія... Подробнее

1
0