Спецвозможности

Компании

ПП Форвард Орто

Забезпечення інвалідними візками (дитячі, дорослі), ортопедичним взуттям, протезами на кінцівки, корсетами, ортезами, бандажами безкоштовно людей з інвалідністю.

BEDNAR FMT

BEDNAR FMT - це прогресивний виробник сільськогосподарської техніки, що спеціалізується на машинах для обробки ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування. Завдяки тісному зв'язку компанії з сільськогосподарською практикою належить BEDNAR FMT до найбільш інноваційних виробників сільськогосподарської техніки і займається розробкою і виробництвом машин з високою доданою вартістю для кінцевого користувача. Компанія ТОВ «BEDNAR FMT» була заснована в 1997 році паном Ладіславом Беднаром.

Скіфія Агро-Центр


Компанія ТОВ «Скіфія Агро-Центр» реалізує по АКЦІЙНИМ цінам посівний матеріал 2017 року врожаю та 2018-го року. Також в наявності є Засоби захисту рослин та добрива. Гнучка система оплати. Кредитування. Система знижок. Доставка по всій Україні за наш рахунок. Можливість перед придбанням перевірити якість товару та супроводжуючі документи.

Працюємо с провідними виробниками посів матеріалів та ЗЗР

Drova-Plus


Компанія Drova-plus продає дрова метровий кругляк, рубані, колоті, дрова твердих порід. Торфобрикет доставка Луцьк Волинська область мінімальна партія для замовлення торфобрикета 3тонни. Завантаження брикету здійснюється відразу з заводського складу, тому ми доставляємо гарантовано якісний торфобрикет. Купити дрова торфобрикет ви можете зателефонувавши за вказаними номерами.
Тел:0981094084
Тел:0501094084
https://drova-plus.io.ua

Торговая марка LUCKY SEED


НАШ ДЕВИЗ: "Lucky seed - семена Вашего успеха".

Предлагая семена Lucky seed (Лаки Сид) мы желаем Вам успеха в получении хорошего урожая, его продажи и получении максимальной прибыли.

ЦЕЛЬ:

ООО СВ АТС Украина


ООО СВ АТС Украина является специализированным предприятием в области инжиниринга, поставок и строительства «под ключ» современных тепличных комплексов. За 10 летний опыт работы сотрудниками компании накоплены большие знания и опыт в области тепличных технологий и строительства. Все это позволяет осуществлять реализацию проектов в максимально сжатые сроки и с высоким качеством работ.

"Торговый дом Агрокультура"


«ТД Агрокультура» – стабильное развитие Вашего успеха!

Кешью


CashYou – это современный онлайн-сервис, который позволяет получить кредит на персональную банковскую карту в удобное для Вас время. Время принятия заявок - 24/7, время работы сервиса - каждый день с 09:00 до 20:00, праздники и выходные! CashYou дает возможность осуществить покупку мечты и в любой жизненной ситуации Вы можете положиться на нас.

Up Logistics Group


Добрый день.

Предлагаем услуги по доставке грузов по всему миру авиа, морским, авто и железнодорожным транспортом.

Наша компания предоставляет полный спектр логистических услуг в направлениях:

AGRO GROUP


Група компаній «АГРО ГРУП» була заснована в 1997 році. За роки плідної роботи у напрямку сільського господарства співробітники отримали багатий досвід, який допомагає працювати із різними культурами. Продукція визнана не лише на території України, а і за її межами, успішний експорт дозволяє компанії знаходити нові ринки та обмінюватися досвідом із зарубіжними колегами.
«Агро груп»: сфера діяльності

Страницы

1
0