Спецвозможности

Компании

Кам'янець-Подільське ПАТ "ГІПСОВИК"


ГІПСОВИК - підприємство повного циклу: від кар'єрів до продукту.

Випускаємо гіпсову, вапнякову, доломітову, кременеву продукцію, мінеральні добрива, добавки для грунту, крупку ракушнякову для комбікормів, муку вапнякову для підгодівлі, виготовлення преміксів.

ООО "ТД "СоюзАгроКонсалтинг"


Наша компания "СоюзАгроКонсалтинг" предоставляет качественный семенной материал, такой как: семена подсолнуха, кукурузы, люцерны, суданской травы; средства защиты растений, микроудобрения и полное агрономическое сопровождение (складывание технологических карт, логистика, подбор культур и сортов, разработка севооборотов, переход на ресурсосберегающие технологии и тому подобное). А также ведет научно-практическую деятельность в сфере разработки технологических схем для улучшения эффективности сельскохозяйственного бизнеса.

Дрожжевой комбинат

Дрожжи, выпускаемые ОАО «Дрожжевой комбинат», — это поистине уникальный, натуральный, экологически чистый продукт, произведенный без применения химических отбеливателей и наполнителей. В последние годы на комбинате значительно улучшена технология дрожжевого производства, применяются новые, более продуктивные штаммы дрожжей, дающие дрожжи высокого качества, полностью обеспечивающие требования потребителей.

Гидро-Максимум


Мы занимаемся поставками гидравлических запчастей, их компонентов и гидравлического оборудования для спецтехники, сельскохозяйственных машин и станочного оборудования. Выполняем ремонт таких гидравлических агрегатов как гидронасосы, гидромоторы, гидроцилиндры а также комплексную диагностику гидравлических систем техники и оборудования с гидравлическим приводом. Производим рукава высокого давления.

FMG


Компания «FMG» разрабатывает, изготавливает и поставляет своим клиентам в Скандинавии, Прибалтике, России и в Европе высококачественную коммунальную и дорожную технику такую как грейдеры, прицепы, отвалы и щетки.

УП Логістична Компанія


Добрий день.

Пропонуємо послуги з доставки вантажів з усього світу авіа, морським, авто
та залізничним транспортом.

АНЕМЕС-АГРО


Сільськогосподарське підприємство «АНЄМЄС-АГРО» є лідером в Україні з продажу насіннєвого матеріалу та хімічних добрив. Підприємство було створено професійними аграріями та науковцями.
Стратегічним напрямком діяльності сільськогосподарського підприемства «АНЄМЄС-АГРО» є відновлення і розвиток сільськогосподарскої справи. Ми дбаємо про добробут нашого краю!

Семагро


ТОВ «Семагро» є вітчизняним виробником оригінального, елітного та репродукційного насіння сільськогосподарських культур. Ми працюємо на ринку насіння з 2001 року, є членами Ассоціації «Українське насіннєве товариство», Громадської спілки «Асоціація «Селекції та насінництва соняшнику»

Наші задачі: забезпечення українських виробників високоякісним сертифікованим насінням сучасних продуктивних, адаптованих гібридів соняшнику , кукурудзи, сортів сої, зернових, бобових та інших с/х культур, вирощеним з дотриманням технологій вирощування та правил ведення насінництва.

ПП Форвард Орто

Забезпечення інвалідними візками (дитячі, дорослі), ортопедичним взуттям, протезами на кінцівки, корсетами, ортезами, бандажами безкоштовно людей з інвалідністю.

BEDNAR FMT

BEDNAR FMT - це прогресивний виробник сільськогосподарської техніки, що спеціалізується на машинах для обробки ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування. Завдяки тісному зв'язку компанії з сільськогосподарською практикою належить BEDNAR FMT до найбільш інноваційних виробників сільськогосподарської техніки і займається розробкою і виробництвом машин з високою доданою вартістю для кінцевого користувача. Компанія ТОВ «BEDNAR FMT» була заснована в 1997 році паном Ладіславом Беднаром.

Страницы

1
0