Спецвозможности

Компании

FMG


Компания «FMG» разрабатывает, изготавливает и поставляет своим клиентам в Скандинавии, Прибалтике, России и в Европе высококачественную коммунальную и дорожную технику такую как грейдеры, прицепы, отвалы и щетки.

УП Логістична Компанія


Добрий день.

Пропонуємо послуги з доставки вантажів з усього світу авіа, морським, авто
та залізничним транспортом.

Семагро


ТОВ «Семагро» є вітчизняним виробником оригінального, елітного та репродукційного насіння сільськогосподарських культур. Ми працюємо на ринку насіння з 2001 року, є членами Ассоціації «Українське насіннєве товариство», Громадської спілки «Асоціація «Селекції та насінництва соняшнику»

Наші задачі: забезпечення українських виробників високоякісним сертифікованим насінням сучасних продуктивних, адаптованих гібридів соняшнику , кукурудзи, сортів сої, зернових, бобових та інших с/х культур, вирощеним з дотриманням технологій вирощування та правил ведення насінництва.

ПП Форвард Орто

Забезпечення інвалідними візками (дитячі, дорослі), ортопедичним взуттям, протезами на кінцівки, корсетами, ортезами, бандажами безкоштовно людей з інвалідністю.

BEDNAR FMT

BEDNAR FMT - це прогресивний виробник сільськогосподарської техніки, що спеціалізується на машинах для обробки ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування. Завдяки тісному зв'язку компанії з сільськогосподарською практикою належить BEDNAR FMT до найбільш інноваційних виробників сільськогосподарської техніки і займається розробкою і виробництвом машин з високою доданою вартістю для кінцевого користувача. Компанія ТОВ «BEDNAR FMT» була заснована в 1997 році паном Ладіславом Беднаром.

Скіфія Агро-Центр


Компанія ТОВ «Скіфія Агро-Центр» реалізує по АКЦІЙНИМ цінам посівний матеріал 2017 року врожаю та 2018-го року. Також в наявності є Засоби захисту рослин та добрива. Гнучка система оплати. Кредитування. Система знижок. Доставка по всій Україні за наш рахунок. Можливість перед придбанням перевірити якість товару та супроводжуючі документи.

Працюємо с провідними виробниками посів матеріалів та ЗЗР

Drova-Plus


Компанія Drova-plus продає дрова метровий кругляк, рубані, колоті, дрова твердих порід. Торфобрикет доставка Луцьк Волинська область мінімальна партія для замовлення торфобрикета 3тонни. Завантаження брикету здійснюється відразу з заводського складу, тому ми доставляємо гарантовано якісний торфобрикет. Купити дрова торфобрикет ви можете зателефонувавши за вказаними номерами.
Тел:0981094084
Тел:0501094084
https://drova-plus.io.ua

Торговая марка LUCKY SEED


НАШ ДЕВИЗ: "Lucky seed - семена Вашего успеха".

Предлагая семена Lucky seed (Лаки Сид) мы желаем Вам успеха в получении хорошего урожая, его продажи и получении максимальной прибыли.

ЦЕЛЬ:

ООО СВ АТС Украина


ООО СВ АТС Украина является специализированным предприятием в области инжиниринга, поставок и строительства «под ключ» современных тепличных комплексов. За 10 летний опыт работы сотрудниками компании накоплены большие знания и опыт в области тепличных технологий и строительства. Все это позволяет осуществлять реализацию проектов в максимально сжатые сроки и с высоким качеством работ.

"Торговый дом Агрокультура"


«ТД Агрокультура» – стабильное развитие Вашего успеха!

Страницы

1
0