Спецвозможности

Компании

ООО "ТД "СоюзАгроКонсалтинг"


Наша компания "СоюзАгроКонсалтинг" предоставляет качественный семенной материал, такой как: семена подсолнуха, кукурузы, люцерны, суданской травы; средства защиты растений, микроудобрения и полное агрономическое сопровождение (складывание технологических карт, логистика, подбор культур и сортов, разработка севооборотов, переход на ресурсосберегающие технологии и тому подобное). А также ведет научно-практическую деятельность в сфере разработки технологических схем для улучшения эффективности сельскохозяйственного бизнеса.

Дрожжевой комбинат

Дрожжи, выпускаемые ОАО «Дрожжевой комбинат», — это поистине уникальный, натуральный, экологически чистый продукт, произведенный без применения химических отбеливателей и наполнителей. В последние годы на комбинате значительно улучшена технология дрожжевого производства, применяются новые, более продуктивные штаммы дрожжей, дающие дрожжи высокого качества, полностью обеспечивающие требования потребителей.

Гидро-Максимум


Мы занимаемся поставками гидравлических запчастей, их компонентов и гидравлического оборудования для спецтехники, сельскохозяйственных машин и станочного оборудования. Выполняем ремонт таких гидравлических агрегатов как гидронасосы, гидромоторы, гидроцилиндры а также комплексную диагностику гидравлических систем техники и оборудования с гидравлическим приводом. Производим рукава высокого давления.

FMG


Компания «FMG» разрабатывает, изготавливает и поставляет своим клиентам в Скандинавии, Прибалтике, России и в Европе высококачественную коммунальную и дорожную технику такую как грейдеры, прицепы, отвалы и щетки.

УП Логістична Компанія


Добрий день.

Пропонуємо послуги з доставки вантажів з усього світу авіа, морським, авто
та залізничним транспортом.

АНЕМЕС-АГРО


Сільськогосподарське підприємство «АНЄМЄС-АГРО» є лідером в Україні з продажу насіннєвого матеріалу та хімічних добрив. Підприємство було створено професійними аграріями та науковцями.
Стратегічним напрямком діяльності сільськогосподарського підприемства «АНЄМЄС-АГРО» є відновлення і розвиток сільськогосподарскої справи. Ми дбаємо про добробут нашого краю!

Семагро


ТОВ «Семагро» є вітчизняним виробником оригінального, елітного та репродукційного насіння сільськогосподарських культур. Ми працюємо на ринку насіння з 2001 року, є членами Ассоціації «Українське насіннєве товариство», Громадської спілки «Асоціація «Селекції та насінництва соняшнику»

Наші задачі: забезпечення українських виробників високоякісним сертифікованим насінням сучасних продуктивних, адаптованих гібридів соняшнику , кукурудзи, сортів сої, зернових, бобових та інших с/х культур, вирощеним з дотриманням технологій вирощування та правил ведення насінництва.

ПП Форвард Орто

Забезпечення інвалідними візками (дитячі, дорослі), ортопедичним взуттям, протезами на кінцівки, корсетами, ортезами, бандажами безкоштовно людей з інвалідністю.

BEDNAR FMT

BEDNAR FMT - це прогресивний виробник сільськогосподарської техніки, що спеціалізується на машинах для обробки ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування. Завдяки тісному зв'язку компанії з сільськогосподарською практикою належить BEDNAR FMT до найбільш інноваційних виробників сільськогосподарської техніки і займається розробкою і виробництвом машин з високою доданою вартістю для кінцевого користувача. Компанія ТОВ «BEDNAR FMT» була заснована в 1997 році паном Ладіславом Беднаром.

Скіфія Агро-Центр


Компанія ТОВ «Скіфія Агро-Центр» реалізує по АКЦІЙНИМ цінам посівний матеріал 2017 року врожаю та 2018-го року. Також в наявності є Засоби захисту рослин та добрива. Гнучка система оплати. Кредитування. Система знижок. Доставка по всій Україні за наш рахунок. Можливість перед придбанням перевірити якість товару та супроводжуючі документи.

Працюємо с провідними виробниками посів матеріалів та ЗЗР

Страницы

1
0