Спецвозможности
Новости

"Київ АгріХорт'2005": аудиторія дедалі ширшає

05.06.2008
1049
"Київ АгріХорт'2005": аудиторія дедалі ширшає фото, иллюстрация

Найсучасніші машини для сільськогосподарських робіт експонуватиме низка провідних європейських компаній: BISO SCHRATTENECKER (Австрія), VERVAET (Голландія), MOREAU (Франція), “Шполатехагро”, (представник компанії “Лімагрен” в Україні), SMS (Чехія).
У рослинницькому розділі виставки візьмуть участь: компанії Steenvorden та Uittenbogaard з Голландії — вони спеціалізуються на виробництві квіткових цибулин; німецька компанія Bruno Nebelung — запропонує відвідувачам cаджанці й разсаду і її співвітчизниці Deutsche Saatveredelung і KWS Saatzucht — насіння цукрових буряків та інших сільгоспкультур.


Цукробурякове насінництво продемонструє відвідувачам і вітчизняний виробник — ТОВ “Міжнародна насіннєва компанія “Інсеко”. Маючи сучасні насіннєві заводи у Рівному, компанія нині розробляє й здійснює комплексні науково-технічні програми сприяння розвитку цукробурякової галузі в Україні, активно співробітничає з партнерами з Росії, Молдови інших країн. Для діяльності “Інсеко” притаманне насамперед комплексне забезпечення технології виробництва цукрових буряків усіма необхідними матеріалами: високоякісним насінням, сучасними засобами захисту рослин, високопродуктивною новітньою технікою.
Одним із наймасштабніших учасників “Київ АгріХорт” буде корпорація “Агро-Союз” (Дніпропетровська область). Її ім’я добре знайоме багатьом українським сільгоспвиробникам, адже корпорація має розвинену мережу представництв у всіх регіонах України, а також у Росії та Казахстані. Водночас це науково-виробниче підприємство для багатьох українських аграріїв є справжнім експертом у галузі новітніх сільгосптехнологій. “Агро-Союз” пропонує повсякдненно — і має намір запропонувати на виставці — комплексні рішення щодо організації ефективного аграрного бізнесу в Україні. На стендах корпорації буде представлено інноваційні енерго- та ресурсозберігаючі рільничі технології, а також спеціальну сільгосптехніку і устаткування власного виробництва (посівні комплекси та культиватори “Хорш-Агро-Союз”, створені за ліцензією німецької компанії “Хорш”).


“Агро-Союз” — одна з провідних українських компаній і в тваринництві. Спираючись на передові світові досягнення, корпорація здійснює проектування, виробництво й будівництво унікальних тваринницьких комплексів, а також займається вирощуванням молочної і м’ясної ВРХ, свиней, страусів.
Продовжуючи тему зарубіжних учасників, можна додати, що в “Київ АгріХорт’2005” візьмуть участь такі традиційні її експоненти, як EMF, SCHALLER, MEYN: ці компанії спеціалізуються на виробництві м’ясопереробного обладнання. Зацікавленість виставкою з боку іноземних фірм президент голландської компанії Meyn Food Processing Technology пан Хан ван ден Брок пояснив так: “Ми беремо участь у “Київ АгріХорт’2005” для підсилення наших позицій на ринку України. Нас приваблює також високий професійний рівень відвідувачів виставки”.
З наступним номером “Пропозиції” читачі журналу одержать по два запрошення на виставку “Київ АгріХорт’2005”. Цю акцію буде здійснено в рамках підтримки виставки нашим виданням як генеральним інформаційним спонсором.


За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до менеджера проекту
“Київ АгріХорт” Євгенії Комолової.
Тел.: 044 451-41-60,
факс: 044 451-41-61,
e-mail: EKomolova@pe.com.ua.

Интервью
Раиса Вожегова, доктор сельскохозяйственных наук, профессор, член-корреспондент НААН Украины, директор Института орошаемого земледелия
Институт орошаемого земледелия НААН Украины занял 1-е место среди экспортеров наукоемкой продукции и получил Международный сертификат «Экспортер года». Его руководителя - доктора сельскохозяйственных
основатель и генеральный директор фирмы YouControl Сергей Мильман
Ранней весной, когда вдруг все проснулись и бросились закупать удобрения, западноукраинским аграриям начали звонить от имени известного местного дилера сельхозхимии с выгодными предложениями на условиях предоплаты. Когда товар не приходил... Подробнее

1
0