Спецможливості
Новини

Китай купує все більше української пшениці

27.08.2016
1737
Китай купує все більше української пшениці фото, ілюстрація
експорт пшениці до Китаю

Імпорт пшениці в Китай виріс на 23%

Про це повідомляє Latifundist

За даними Національного інформаційного центру зернових і олійних Китаю (CNGOIC), імпорт пшениці з січня по липень 2016 року зріс до 2,021 млн тонн, на 22,7% в порівнянні з минулим роком.

Повідомляється, що збільшення імпорту відбулося в зв'язку з ростом попиту на борошномельну пшеницю з високим і низьким вмістом глютену, з якої виробляється преміальне і спеціальне борошно.

Найбільшим постачальником пшениці в Китай залишається Австралія. На її частку доводиться 44,4% від всієї ввезеної пшениці. Однак в липні обсяг поставок австралійської пшениці впав до 115,6 тис. тонн на 48,4% в порівнянні з минулим роком через неконкурентоспроможны ціни.

У липні Китай імпортував 377,7 тис. тонн пшениці, що значно більше за минулорічний показник. Крім австралійської, в Китай також поставлялася пшениця з Канади (115,5 тис. т), США (59,8 тис. т), Казахстану (14,9 тис. т). У порівнянні з липнем 2015 року обсяг ввезення пшениці з Канади виріс більш ніж в 2 рази.

Відзначається, що імпорт кукурудзи в січні-липні впав на 22% до 2,9 млн тонн. У липні Китай імпортував лише 29,0 тис. тонн кукурудзи (-97% до липня 2015), оскільки уряд країни намагається зменшити обсяг запасів. Обсяг ввезення ячменю в липні склав 360,3 тис. тонн.

Нагадаємо, українські аграрії прокладають Великий Шовковий Шлях до Китаю. Україна і Китай готують дорожню карту економічної співпраці в сферах реалізації спільних проектів в сільському господарстві, промисловості, енергетиці та в сфері інфраструктури. Особлива увага приділена побудові економічного пояса Великого Шовкового шляху

Ключові слова: пшениця, Китай

Інтерв'ю
Наскільки важливо дбати про якість зерна? Що таке нотифікації і чому їх варто боятися Україні? Які хвороби зернових є загрозою для іміджу української сільгосппродкції propozitsiya.com розповів 
Український агрокомплекс відзначає експортна орієнтованість. Тому логістична складова для аграріїв має не менше значення, ніж власно агровиробництво. Зокрема, протягом врожайного минулого року обсяги перевалки зерна в українських портах... Подробнее

1
0