Спецможливості
Новини

Карантин допоміг українським виробникам знайти новий канал збуту тепличних овочів

23.04.2020
961
Карантин допоміг українським виробникам знайти новий канал збуту тепличних овочів фото, ілюстрація

Тепличники господарства Fresh Hub з с. Йосипівка Одеської області (Україна) вирощували маленькі огірки обов'язково з квіткою. Така продукція була в топі ресторанних замовлень.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Виробники вирощували огірки спеціально для HoReCa і були задоволені рентабельністю свого бізнесу. Але карантин зруйнував сформовані канали продажів господарства.

Все частіше звучить інформація, що сільгоспвиробники викидають урожай в посадку або просто переорюють поля, але Fresh Hub не здалися. Тепличники стали шукати для свого огірка альтернативний канал збуту і знайшли - мережа супермаркетів Santim. Виробники змогли перебудуватися і без проблем виконали умови нового покупця. Супермаркет бере огірок більшого розміру (7-8 см) і без квітки. Збут налагодився.

Уже з'явилися робоча ідея - відпускати огірок на супермаркет у дрібній розфасовці 0,250 кг і 0,500 кг. Зараз тепличне господарство Fresh Hub проводить прорахунок економічного обґрунтування. Редис в пучках, молодий часник і зелену цибулю реалізують на одеських ринках, які працюють і в умовах карантину.

Тепличники виходять і на відкритий ґрунт. Господарство Fresh Hub готує ділянку відкритого ґрунту під висадку кущів суниці садової. Розсада вже вирощується. Вибрали сорт «Аліна-15», який дозволяє в перший же рік зібрати урожай до 1 кг ягоди з куща. Висадка запланована на кінець квітня, урожай очікується в липні.

 

Ключові слова: теплиця, овочі, канал збуту

Інтерв'ю
В Україні дедалі частіше говорять про смерть аграрної науки, і про неефективність роботи НААН. Про можливі варіанти виходу науки із кризи та про перспективні розробки науковців у інтерв`ю propozitsiya
Родіон Рибчинський, голова асоціації «Борошномели України»
Український ринок борошна незважаючи на негативні тенденції розвивається, для продукції відриваються кордони нових країн, а підприємства будують та оновлюють свої потужності. Про життя борошномелам

1
0