Спецможливості
Новини

Як підтримати озимі цієї весни? Поради експертів ALFA Smart Agro

23.04.2020
907
Як підтримати озимі цієї весни? Поради експертів ALFA Smart Agro фото, ілюстрація

Погодні умови аграрного сезону 2020 не залишають надії на рекордні врожаї озимих. Однак, незважаючи на всі примхи погоди, надія на хорошу врожайність є. Як допомогти озимим відновитися після дії стресових факторів – відповідають експерти ALFA Smart Agro.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз ALFA Smart Agro.

Озимі культури, які сьогодні продовжують рости, можна вважати стресостійкими. Спочатку їх посіяли в сухий ґрунт восени. Потім вони недоотримали вологи безсніжною зимою, раніше звичайних строків відновили вегетацію після теплого лютого, пережили перші напади грибних хвороб і шкідників, і наостанок зазнали дії несподіваних морозів у квітні.

Кожен із цих факторів негативно впливає на рослини. Для подолання їх наслідків культурам вкрай необхідні мікроелементи, які забезпечать нормальний процес вегетації.

«Позакореневе підживлення рослин у критичні фази їх розвитку завжди позитивно впливає на обмін речовин і розкриття потенціалу врожайності культур. А за таких стресових умов, які склалися в цьому році, це просто обов'язковий етап технології вирощування, без якого не можна сподіватися на гарний врожай», – зазначив начальник департаменту продакт-маркетингу ALFA Smart Agro Олег Дерменко.

За словами експерта, навіть якщо в ґрунті є необхідна кількість мікроелементів, посушливі умови не сприяють їх засвоєнню рослинами. А чекати дощу немає можливості, оскільки саме зараз озимі культури переживають критичні фази розвитку, коли мікроелементи вкрай необхідні. Для зернових це фаза виходу в трубку, для ріпаку – початок бутонізації і цвітіння. Ось чому про позакореневе підживлення рослин важливо говорити саме зараз!

Компанія ALFA Smart Agro пропонує для позакореневого підживлення зернових культур та ріпаку мікродобрива НАЙС: НАЙС Зернові, НАЙС Марганець і НАЙС Олійні.

Мікродобрива ALFA Smart Agro мають кілька переваг, які роблять їх застосування зручним та ефективним:

  • Препаративна форма – розчинний концентрат. Завдяки цьому мікродобрива НАЙС добре розчиняються в робочому розчині, можуть поєднуватися з різними препаратами для одночасного внесення в баковій суміші і позбавлені всіх недоліків, які є в мікродобрив сухої формуляції.
  • Хелатна форма мікродобрив підвищує проникнення мікроелементів у рослини, робить поживні речовини легкодоступними для культур.
  • Застосування комплексних мікродобрив дозволяє забезпечити рослині необхідну кількість усіх важливих мікроелементів за одне внесення.

Позакореневе підживлення – це важливий етап у технології вирощування культур, що позитивно вплине на урожайність і рентабельність агровиробництва.

Інтерв'ю
Зернові колосові культури, такі як пшениця, ячмінь та інші, відіграють важливу роль у світовому сільському господарстві та продовольчій безпеці. Ці культури щороку висівають на мільйонах гектарів землі по всьому світі, де це дозволяють... Подробнее
 Стручков
В Україні практично відсутнє власне виробництво ЗЗР. Попит на цю продукцію задовольняється завдяки імпорту. Економічна криза спричинила збільшення фальсифікату засобів захисту рослин. 

1
0