Спецможливості
Новини

Як змінилися ціни на популярні види капусти в Україні за останній рік

06.06.2019
1103
Як змінилися ціни на популярні види капусти в Україні за останній рік фото, ілюстрація

Станом на 5 червня 2019 року, ціни на всі популярні види капусти в Україні помітно знизилися, у порівнянні із аналогічною датою минулого року. Про це повідомляють фахівці порталу «Інфо-Шувар», за результатами власного щоденного моніторингу цін на найбільших гуртових ринках країни. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-центр «Інфо-Шувар».

Вийнятком стала лише капуста броколі, середня вартість якої була зафіксована на рівні 40 грн/кг (1,31 EUR/кг), тобто, більш, ніж на 20% дорожче у порівнянні із початком червня 2018 року.

За критерієм зниження ціни, безумовним лідером стала пекінська капуста, яка сьогодні коштує майже на 70% дешевше у порівнянні із минулим роком. Поточна вартість пекінської капусти на найбільшому гуртовому ринку Західної України ОРСП “Шувар” була зафіксована на середньому рівні 5 грн/кг (0,16 EUR/кг). Незважаючи на те, що пропозиція цього виду капусти останнім часом продовжувала зменшуватися, ціни на неї залишаються суттєво нижчими у порівнянні із минулим роком.

Наступна у рейтингу — рання білоголова капуста, яка за рік стала більш, ніж на третину дешевшою і пропонується сьогодні ринку “Шувар” в межах 4-5,5 грн/кг (0,13-0,18 EUR/кг).

До інформації: завдяки збільшенню пропозиції від вітчизняних фермерів, у травні цього року рання капуста стала найдешевшим компонентом українського “борщового набору”.

Вартість вітчизняної цвітної капусти за рік також помітно знизилася. Станом на 5 червня 2019 року, діапазон цін на цвітну капусту на ринку України було зафіксовано в межах 18-20 грн/кг (0,59-0,65 EUR/кг), тобто більш, ніж на 20% дешевше, порівняно із минулим роком.

Ключові слова: ціни, капуста, Україна

Інтерв'ю
AgroGeneration є одним із провідних агрохолдингів України не лише за обсягами виробничих площ, а й за операційною ефективністю. Головний напрямок діяльності компанії – виробництво зернових та олійних
брак ЗЗР
Засоби захисту рослин — одна з дефіцитних позицій серед ресурсів для проведення посівної та отримання якісного врожаю. Про це зазначає керівник ФГ «Агрофірма Базис» (5 тис. га у Черкаській області) Володимир Осадчий, пише УНІАН. «Ми... Подробнее

1
0