Спецвозможности
Новости

Кабмін прагне врятувати свої соціальні досягнення

05.06.2008
576
Кабмін прагне врятувати свої соціальні досягнення фото, иллюстрация

Кабінет Міністрів пообіцяв найближчим часом досягти зниження цін на продукти харчування. Рішення з цього приводу прийнято на нараді, яку прем’єр-міністр Віктор Янукович провів 14 жовтня. Прес-служба Кабміну повідомляє, що з цією метою має відновитися робота погоджувальних комісій з питань ціноутворення на ринку м’яса і молока, вводиться суворий контроль за цінами у всій споживчій мережі, вдосконалюється система моніторингу цін. Особливу увагу буде приділено доступу на ринки великих міст безпосередніх виробників, щоб не давати можливості перекупникам накручувати ціни. Під час наради Віктор Янукович наголосив на персональній відповідальності керівників обласних державних адміністрацій за ціноутворення в кожному конкретному регіоні.
Прем’єр-міністр виявив намір розібратися з причинами зростання цін, підкресливши, що в жодному разі не можна допустити знецінювання виплачених людям підвищених зарплат і пенсій. Він доручив керівникові свого виборчого штабу Сергієві Тігіпку створити спеціальну робочу групу і вивчити справжні причини стрибка цін на харчові продукти. До цієї роботи, крім фахівців, буде залучена громадськість для гарантування надійного контролю за ціноутворенням на ринках. “Зі спекулянтами ми розберемося, — заявив Сергій Тігіпко. — Я переконаний, що ніколи спекулянти не будуть керувати нашою країною”.
Раніше Кабмін заявляв про відсутність економічних підстав для того стрибка цін на м’ясомолочну продукцію, який відбувся останнім часом, і що подорожчання мало винятково спекулятивний характер.
За даними Мінекономіки, у вересні (порівняно із серпнем) ціни на яловичину на ринках 21 регіону підвищилися на 0,3-16,7% до 15-20,29 грн/кг; максимальна ціна зафіксована на ринках Київської області — 20,29 грн/кг. При цьому в роздрібній торговельній мережі 8 регіонів на момент проведення моніторингу яловичини в продажу не було.

За матеріалами
 ІА “Українські новини

Интервью
О перспективах выращивания не ГМО сои в Украине, а также потенциально интересные ниши соевых продуктов для украинских производителей в интервью рropozitsiya.com рассказала представитель
Государственная продовольственно-зерновая корпорация Украины (ГПЗКУ) - единственный государственный оператор зернового рынка Украины, лидер в сфере хранения, переработки и экспорта зерновых и

1
0