Спецвозможности
Новости

InVenture та Земельний союз України супроводили угоду купівлі-продажу агрокомпанії 4000 га в Хмельницькій області

18.04.2019
252
InVenture та Земельний союз України супроводили угоду купівлі-продажу агрокомпанії 4000 га в Хмельницькій області фото, иллюстрация

InVenture та Земельний Союз України закрили угоду купівлі-продажу компанії ТОВ «Летичів Агро» (Хмельницька область, Летичівський район). Покупцем виступив Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Кондітерінвест». Про це пише propozitsiya.com.

Продавцем виступила американська компанія NCH Capital, яка представлена ​​в Україні Групою компаній "Агропросперіс" з 400 тис. га землі сільськогосподарського призначення в управлінні у 13 областях України, потужностями з виробництва більше 2 млн. тон зернових та олійних в рік, 12 елеваторами з річним оборотом більше 1,5 млн тон агроропродукціі, а також однойменним банком.

ТОВ «Летичів Агро» здійснює діяльність з вирощування і реалізації зернових, бобових культур та насіння олійних культур. Компанія контролює землі сільськогосподарського призначення в обсязі 4000 га в Хмельницькій області (Летичівський район).

Операція дістала схвалення з боку Антимонопольного комітету України.

Сума угоди не розголошується.

Костянтин Півень, генеральний директор ТОВ «Летичів Агро» зазначив: «Купівля агрокомпанії Летичів-Агро дозволить нам істотно розширити присутність в аграрному секторі України. Потенціал придбаного активу буде направлений в першу чергу на збільшення обсягів вирощування зернових».

«Ми дякуємо нашим радникам по даній угоді, компанії InVenture та Земельний союз України, які надали професійну підтримку з питань пошуку та підбору інвестиційно-привабливих активів, а також комплексно супроводили безпосередньо процес придбання агрокомпанії. Наші стратегічні плани передбачають подальшу експансію в сільськогосподарській сфері і ми з задоволенням продовжимо співпрацю з нашими підрядниками з питань придбання нових агрокактівов.

Интервью
Гу­с­та­во Джан­кей­ра, пре­зи­дент Бра­зильсь­ко­го сільсько­го­с­по­дарсь­ко­го то­ва­ри­ст­ва
Один из факторов успеха агросектора Бразилии - аграрные расписки. Подробнее об их внедрении рассказывает президент бразильского сельскохозяйственного общества Густаво Джанкейра.    
Керівник агрохімічної лабораторії з дослідження ґрунтів університету Міссурі-Дельта-Центр Девід Данн
Будущая урожайность примерно на 60% зависит именно от плодородия почвы. Определить, каких элементов не хватает, а каких излишек, поможет анализ почвы. США как один из мировых лидеров в выращивании зерновых и бобовых накопили большой опыт... Подробнее

1
0