Спецвозможности
Новости

“ІнтерАГРО”: дорогою зростання

03.03.2010
629
“ІнтерАГРО”:  дорогою зростання фото, иллюстрация

Шестирічна історія виставок "ІнтерАГРО" - історія постійного зростання. З року в рік прогрес у кількості експонентів, відвідувачів, укладених на виставці контрактів стає дедалі відчутнішим. Відвідавши "ІнтерАГРО'2010" на початку лютого в засніженому й заполітизованому Києві, наче поринаєш у паралельний світ. Тут не вживають слова "криза", лише зрідка згадують про політичні чвари, натомість пишаються зафіксованим зростанням в агрогалузі й сповнені оптимізму щодо переможної ходи сучасних агротехнологій українськими чорноземами. 

Організатор виставки - АТ "Київський міжнародний контрактовий ярмарок" за підтримки Міністерства аграрної політики України. Сприяння в організації надали вітчизняні й зарубіжні компанії та установи, зокрема: Українська аграрна конфедерація, Український клуб аграрного бізнесу, Французька агенція з міжнародного розвитку підприємств UBIFRANCE, Німецька асоціація виробників сільськогосподарської техніки VDMA. Генеральний спонсор виставки - компанія РОСТСЕЛЬМАШ. У виставці взяло участь 450 компаній із всіх регіонів України та 14 країн світу, а виставкова площа перевищила 30 тис. кв. метрів.
Юрій Лузан, перший заступник міністра аграрної політики України: "За обсягом експорту зерна в минулому маркетинговому році Україна посідає третє місце в світі, а за експортом соняшникової олії третій рік поспіль - на першому місці в світі. В 2009 році забезпечено зростання виробництва практично за всіма видами сільськогосподарської продукції. Маємо потенціал і для дальшого прогресу. Виставка "ІнтерАГРО" дуже важлива для агропромислового комплексу України, адже кожен аграрій має змогу долучитися до сучасних світових агротехнологій. У виставці беруть участь найбільші та найавторитетніші світові агробізнесові компанії. Щороку "ІнтерАГРО" здобуває дедалі більшу популярність, цьогоріч навіть не для всіх потенційних експонентів вистачило виставкової площі. Я впевнений, що виставка "ІнтерАГРО", яка проходить напередодні весняно-польових робіт, допоможе сільгоспвиробникам підвищити ефективність свого бізнесу, а також сприятиме поширенню нашої сільськогосподарської продукції на зовнішніх ринках".
Микола Присяжнюк, голова Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин: "Ця виставка підтверджує наш високий потенціал і наші можливості, які ми з вами зобов'язані використати. Я, зі свого боку, обіцяю, що докладу всіх зусиль, щоб кожна бюджетна гривня, виділена аграрному сектору, була мотивацією для нарощування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції і щоб наші землі обробляла новітня техніка".
Жак Фор, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні: "Виставка "ІнтерАГРО" - важлива подія в сфері агровиробництва. Французьке представництво на цій виставці щороку зростає й нині є найбільшим серед зарубіжних учасників. Свої стенди на "ІнтерАГРО'2010" мають 64 французькі компанії. Моя країна виявляє величезний інтерес до такого потужного виробника сільськогосподарської продукції, яким є Україна. Цього року організатори назвали Францію "почесним учасником виставки", за що ми їм щиро вдячні".
Ганс-Юрген Гамзьот, Надзвичайний та Повноважний Посол Німеччини в Україні: "Німеччина вбачає в собі партнера України в справі повної реалізації потужного потенціалу вашої країни в аграрній сфері та в залученні найновітніших агротехнологій на ваші лани. Аграрний сектор є істотною частиною наших двосторонніх відносин. Саме в кризові часи такі виставки, як "ІнтерАГРО", мають особливе значення. Тому я щиро радію з того, що цього року у виставці бере участь більше німецьких підприємств, аніж торік: назагал - 50, із яких 39 мають державні фінансові гарантії. Більшість наших учасників репрезентують галузь виробництва сільгосптехніки. Інтерес у Німеччині до цієї виставки зростає".
Пітер Ян Волтерс, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерланди в Україні: "Коли люди в світі говорять про Україну, вони не можуть не відзначати її величезного сільськогоссподарського потенціалу. На нашу думку, виставка "ІнтерАГРО" - це найкраща платформа для зустрічей та обміну думками й досвідом фахівців агрогалузі. Вважаємо, що з кожним роком важливість цієї виставки для сільського господарства України зростає. Власне, й інтерес нідерландських компаній до "ІнтерАГРО" повсякчас збільшується. Пишаюся тим, що на цьогорічній виставці нідерландський павільйон представлено 15 компаніями".
Ірина Турченко, представник Торговельного представництва Російської Федерації в Україні: "Торік товарообіг між Росією й Україною, попри світові кризові явища, становив близько 20 млрд дол. і має неабиякий потенціал для зростання. Приємно зазначити, що сільське господарство в торгівлі між Росією і Україною - чи не найменш потерпіла від кризи галузь. Сільськогосподарські виставки є одним із найдієвіших інструментів залучення партнерів та інвесторів. Торговельне представництво Російської Федерації, зі свого боку, намагатиметься сприяти залученню дедалі більшої кількості російських учасників і надавати українським товаровиробникам, які прагнуть вийти на російський ринок, інформаційно-консультативну допомогу в сфері сільського господарства.
У виставковому натовпі не зустрінеш незацікавлених облич. Певно, за кількістю професіоналів серед відвідувачів (до слова, загальна кількість відвідувачів цьогоріч перевищила 20-тисячну позначку) "ІнтерАГРО" впевнено веде перед серед таких заходів. Під час цьогорічної "ІнтерАГРО" відбувся Міжнародний форум з питань організації і ведення рентабельного високоефективного сільськогосподарського агровиробництва, а в його рамках - Українсько-Нідерландський агробізнес-форум та День Франції в Україні. Неабияк зацікавив присутніх "круглий стіл" на тему "Тваринництво України: що робити?" Помітною подією на виставці стала й науково-практична конференція "Нові вимоги та нормативно-технічні акти формування ринку сільськогосподарської техніки в Україні", яку організував Український науково-дослідний інститут прогнозування й випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Леоніда Погорілого. Конференції були присвячені також вирощуванню й захисту від шкідників і хвороб окремих культур: кукурудзи, озимого ріпаку, жита. Відтак фахівці різних підгалузей сільського господарства мали змогу одержати нову інформацію про новітні технології для дальшого використання її в інтересах власних агрофірм.
Для славнозвісного російського виробника сільськогосподарської техніки РОСТСЕЛЬМАШ спонсорство виставкових заходів в Україні стало вже доброю традицією. Про амбітні плани компанії на українському ринку розповів директор представництва РОСТСЕЛЬМАШ в Україні Кіріл Севрюков: "Наше завдання - бути ближче до аграріїв на всіх ринках, на яких працює РОСТСЕЛЬМАШ. На українському ринку наша компанія активно просуватиме свою дилерську й сервісну мережі та склади, а також власні продажі. Ми вже сформували штаб із регіональних представників, які працюють практично на всій території України. Це власні регіональні представники, що перебувають на місцях і стежать за ситуацією. Ми вибрали два майданчики під склад запчастин для того, щоб швидко, протягом півдоби-доби доставити їх клієнту. Склади розмістимо в південній і центральній частинах України. Ухвалено рішення про створення власних мобільних бригад. Компанія РОСТСЕЛЬМАШ - це вже не просто комбайни, це й трактори, і начіпне обладнання для кормозаготівлі та кормозбирання. На виставковому стенді ви маєте змогу побачити TORUM 740 - потужний комбайн, який дає змогу збирати врожаї у складних кліматичних умовах. Тут ми демонструємо й комбайн Acros  580M, кормозбиральний комбайн "ДОН- 680M", трактори, обладнання для кормозаготівлі: рулонні прес-підбирачі, тюкові прес-підбирачі, косарки.
Асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ) та АТ "Київський міжнародний контрактовий ярмарок" 3 лютого, на урочистому прийомі на честь відкриття чергової виставки високоефективного сільського господарства "ІнтерАГРО'2010", підбили підсумки опитування сільськогосподарських товаровиробників щодо популярності торговельних марок у сфері ресурсного забезпечення агропромислового комплексу.
Лауреатами відзнаки в 2010 році стали такі бренди, як "Джон Дір", "Клаас", "Сингента", "Ерідон", "Байєр", "Піонер", "Райз", БАСФ, МТЗ, "Cади України", АМАКО.
Генеральний директор АТ "Київський міжнародний контрактовий ярмарок" Володимир Іванов нагадав, що опитування сільгоспвиробників проводили за чотирма категоріями відповідно до видів діяльності, пов'язаної із ресурсним забезпеченням сільськогосподарського виробництва: виробники сільськогосподарської техніки; засобів агрохімії; насіння й дилер продукції сільськогосподарського призначення.
"Ми переконані: щорічне рейтингування ресурсних брендів стане тією визначальною подією, яка характеризуватиме успішність відповідних компаній на українському ринку", - наголосив пан Іванов.
А переможцями конкурсу "Агробренд'2010" стали:
n у номінації "Виробник сільськогосподарської техніки" - компанія "Джон Дір";
n у номінації "Виробник засобів агрохімії" - компанія "Сингента";
n у номінації "Виробник насіння" - компанія "Піонер".
У номінації "Дилер продукції сільськогосподарського призначення" цього року пальму першості вирішили не віддавати нікому. Адже, за результатами опитування, кожен із конкурсантів з честю міг би зайняти найвищу позицію - лауреатами стали компанії "Райз", "Ерідон" та АМАКО.
Коментуючи результати опитування сільгоспвиробників, президент УКАБ Алекс Ліссітса підкреслив правильність стратегії, яку обрали організатори відзнаки. "Ми відійшли від конкурсних комісій та інших можливих суб'єктивних чинників, натомість одержали результати, що свідчать про реальну впізнаваність тих чи інших брендів серед сільськогосподарських товаровиробників", - налогосив Алекс Ліссітса. За його словами, переможцями відзнаки стали компанії, які не тільки забезпечують найвищу якість продукції або сервісу, а й обирають правильну маркетингову стратегію на українському ринку.
"ІнтерАГРО'2010" задала тон новому агросезону. Нехай же той піднесений настрій, який супроводжував її учасників під час виставки, збережеться й після збирання цьогорічного врожаю. А враженнями про агросезон'2010 агробізнесове середовище матиме змогу поділитися на "ІнтерАГРО'2011", яка відбудеться з 1 по 3 лютого наступного року. Отже, ласкаво просимо до Києва! 

Интервью
Президент УАВК Микола Пономаренко
На рынке картофеля сейчас - ажиотаж, которого не случалось почти 10 лет. Потребители обеспокоены неурожаем и закупаются картофелем на сезон - целыми мешками. Производители (прежде всего огородники) жалуются на неурожай. Таким образом,... Подробнее
В апреле 2020 году в компании CLAAS произошли кадровые перестановки. Гельмут Клаас, ее многолетний руководитель и идейный вдохновитель, под руководством которого концерн CLAAS стал именно той компанией, которую сегодня знают на всех... Подробнее

1
0