Спецможливості
Новини

Індійські партнери для українського АПК

19.09.2016
1328
Індійські партнери для українського АПК фото, ілюстрація
Ольга Трофимцева

Ольга Трофімцева повідомила про переговори із індійськими колегами щодо можливостей розвитку співпраці у аграрній та харчовій галузі.

Про це повідомляє прес-служба Мінагропроду

На своїй сторінці у Facebook заступник міністра агрополітики з євроінтеграції Ольга Трофімцева повідомила про переговори із індійськими колегами щодо можливостей розвитку співпраці у аграрній та харчовій галузі.

Окрім торгівлі як такої на переговорах обговорювалися такі питання, як бобові й технології їх вирощування, тваринництво, біотехнології, добрива, IT і багато чого іншого.

На своїй сторінці у Facebook Трофімцева написала, що переговори завершились домовленістю про організацію наступного року бізнес-місії за участі офіційних осіб для українських виробників бобових культур, які зацікавлені у експорті на цей гігантський ринок. Вона додала, що це має бути спільна робота наших профільних асоціацій та Міністерства.

Надзвичайний і повноважний Посол республіки Індії в Україні Манодж Кумар Бзарті закликав українських аграріїв експортувати в Індію сочевицю.

За його словами, у 2015 році Канада експортувала в Індію 500 тис. тонн сочевиці. Пан посол зазначив, що якщо сочевицю може експортувати Канада, то чому не можна експортувати її з України? Адже населення Індії в основному вегетаріанці, і сочевиця  для них основне джерело протеїну.

Нагадаємо, 12-14 вересня українські виробники продуктів харчування взяли участь в бізнес-форумі «Poland-Ukraine». Спільно з Асоціацією українського бізнесу в Польщі продовольчу торгову місію у Варшаві організували Ukrainian Food Export Board (UFEB ).

Протягом трьох днів представники даних компаній зустрілися з торговими мережами, імпортерами та дистриб’юторами й почали вести з ними переговори стосовно постачання української продукції на польський ринок. Серед польських імпортерів форум відвідали такі компанії, як Sweets United, ExportPlan, Intellect Management, UkrGoods, TransSer, загалом відбулися зустрічі із 25 компаніями.

Ключові слова: зернобобові, експорт

Інтерв'ю
Посівам сільськогосподарських культур в Україні шкодять близько 700 видів бур’янів. Усього некультивованих рослин у нашій державі налічується понад 3500 видів. Бур’яни «паразитують» у посівах культур, пригнічуючи їхній потенціал і знижуючи... Подробнее
Раїса Вожегова, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН України, директор Інституту зрошуваного землеробства
Інститут зрошуваного землеробства НААН України посів 1-е місце серед експортерів наукоємної продукції та отримав Міжнародний сертифікат «Експортер року». Його керівника - доктора сільськогосподарських

1
0