Спецможливості
Новини

Індія зайняла ключову позицію в імпорті української пшениці

11.01.2017
1126
Індія зайняла ключову позицію в імпорті української пшениці фото, ілюстрація
Головною особливістю 2016 року стало посилення позицій української пшениці на індійському ринку збуту

Головною особливістю 2016 року стало посилення позицій української пшениці на індійському ринку збуту. За першу половину сезону Індія встигла стати ключовим імпортером пшениці з України, потіснивши таких великих світових покупців, як Єгипет, Індонезія, Бангладеш і Таїланд. Про це повідомляє propozitsiya.com з посиланням на дані аналітика зернового ринку компанії «УкрАгроКонсалт» Марини Сич.

Також. за її словами, поточний 2016/17 сезон для України почався з рекордних темпів експорту зерна, в тому числі і пшениці. При цьому експортний потенціал української пшениці в 2016/17 сезоні, за оцінками «УкрАгроКонсалт», скоротиться на 7-8% в порівнянні з минулим сезоном на увазі деякого зниження врожаю.

За даними офіційної статистики, за п'ять місяців поточного сезону експорт пшениці з України збільшився на 7,7% порівняно з аналогічним періодом 2015/16 МР.

У грудні темпи експорту пшениці з України пішли на зниження. Всього за першу половину 2016/17 сезону українські експортери поставили на зовнішні ринки трохи більше за аналогічний показник минулого сезону. Проте, за оцінками М.Сич, експортний потенціал 2016/17 МР по пшениці був реалізований за підсумками півріччя майже на 70%, в той час як у попередньому сезоні цей показник становив 62%.

Інтерв'ю
Вважається, що для українського елеватора добрий показник — 3 обороти за сезон (це коли елеватор потужністю одночасного зберігання 50 тис. т за сезон перевалює 150 тис.). Елеватор «Агродар-Бар», розташований у селі Міжлісся Барського... Подробнее
Фахівці вітчизняної молочної галузі наголошують: «У будь-якому разі ферма не може призупинити свою роботу, вона має працювати! І перше, на чому не можна економити, — на відтворенні!»
Українські молочні ферми продовжують відчайдушно працювати в умовах війни, постійно стикаючись з новими виробничими викликами і величезними фінансовими труднощами. Багатьом із них доводиться або починати все спочатку, або перебудовувати ... Подробнее

1
0