Спецвозможности
Новости

Єврокомісія виділить Україні 400 млн євро на підтримку сільського господарства

11.05.2022
337
Єврокомісія виділить Україні 400 млн євро на підтримку сільського господарства фото, иллюстрация

Гроші планують направити на підтримку в умовах війни сільськогосподарських та рибних господарств України, повідомили у посольстві Франції.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці УКАБ.

«Єврокомісія затверджує французьку схему допомоги у розмірі 400 мільйонів євро, призначену для підтримки сільськогосподарських та рибних господарств у контексті вторгнення Росії до України», — йдеться у повідомленні посольства.

УКАБ вітає дане рішення та зі свого боку наголошує, що наразі вкрай важливо підтримати та допомогти аграріям на нещодавно звільнених від російських військ територіях, а також передбачити кошти для регіонів, які очікують на звільнення від окупації найближчим часом.

По всій території деокупованих регіонів відмічаються масові випадки руйнування агропідприємств та розграбування майна с/г виробників. Крім того, передбачається, що на постраждалих від росіян територіях буде недосіяно близько 4,6 млн га землі через мінування та забруднення с/г угідь залишками війни. Тому агропідприємства цих територій особливо потребують фінансової допомоги на ремонт та відновлення.

Интервью
Ведущий украинский производитель СЗР и удобрений - компания "UKRAVIT" - подводит итоги уходящего года. Несмотря на все неожиданности и трудности, "UKRAVIT" продолжил свой рост. Расширялись сеть торговых представительств и ассортимент... Подробнее
Уже по крайней мере более века украинские почвы неуклонно теряют гумус, а значит, плодородие. Кое-где этот процесс приобрел катастрофические масштабы. Логика подсказывает единственный выход: вносить все большие нормы минудобрений. Однако... Подробнее

1
0