Спецможливості
Новини

ХТЗ провів тягові випробування своїх нових тракторів

09.11.2017
4122
ХТЗ провів тягові випробування своїх нових тракторів фото, ілюстрація
ХТЗ провів випробування тягових характеристик колісних тракторів з 240 і новим 250-сильним двигунами, нової системи здвоювання коліс, а також системи баластування тракторів

Харківський тракторний завод спільно з Харківським національним технічним університетом ім. П. Василенко, а також з Кременчуцьким колісним заводом провели тритижневі випробування тягових характеристик колісних тракторів з 240 і новим 250-сильним двигунами, нової системи здвоювання коліс, а також системи баластування тракторів.

Також тягові випробування були проведені і для експериментального трактора ХТЗ-280 з чотирма гусеницями замість коліс, пише propozitsiya.com з посиланням на інформацію прес-служби підприємства.

В ході випробувань було визначено, що використання здвоєних коліс із застосуванням баластного вантажу дозволяє реалізувати максимальне тягове зусилля, яке здатне створити тракторний двигун потужністю 240-250 к.с. Прі цьому створюється тиск на грунт менший, ніж у трактора з одинарними колесами без баластного вантажу. Це дозволяє максимально зберігати органічну частину ґрунту (його "імунну систему").

Збільшення тягового зусилля дозволить збільшити продуктивність трактора, використовуючи сучасні сільськогосподарські знаряддя. Це, в свою чергу, знижує питому витрату палива на одиницю оброблюваної площі за рахунок зведення буксування коліс до мінімуму.

"На цьому наша робота не заканчкється. На наступному етапі будуть проведені ресурсні випробування трактора до першого капітального ремонту", -  повідомив директор технічний заводу ХТЗ Віктор Пивовар.

Нагадаємо, раніше ХТЗ показав у дії нове покоління тракторів.

Інтерв'ю
Традиційним джерелом байпасного крохмалю в раціонах корів є зерно кукурудзи. Його особливістю є те, що він не ферментується у рубці і стає доступним вже у тонкому відділі кишечника. Це допомагає збільшити надходження глюкози у кров’яне... Подробнее
Георгій Гелетуха, голова правління Біоенергетичної асоціації України
Ідея спалювати в котлах ТЕЦ солому ще в 80-х здалася б смішною. Однак зараз учені бачать не тільки можливість замінити ним, кукурудзяним і соняшним бадиллям дві третини газу, але й доводять, що тепло

1
0