Спецможливості
Новини

ДПЗКУ веде переговори з будівництва зерновозів і елеваторів

02.12.2016
1127
ДПЗКУ веде переговори з будівництва зерновозів і елеваторів фото, ілюстрація
Інвестиції в будівництво зерновозів складуть $ 10 млн

ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" (ДПЗКУ) веде переговори з групою компаній "Азовмаш" і Крюківським вагонобудівним заводом про можливість будівництва вагонів-зерновозів для корпорації. Про це заявив в.о. голови правління ДПЗКУ Олександр Григорович, повідомляє propozitsiya.com з посиланням на інформацію агентства Інтерфакс-Україна.

За його словами, мова йде поки про 300-500 вагонів. Можливо, їх побудує Крюківський завод з "Азовмашем", а комплектуючі для будівництва надасть китайська сторона. Відзначається, що інвестиції в будівництво зерновозів складуть $ 10 млн. Зараз ведуться переговори з Китайською національною корпорацією машинної промисловості і генеральних підрядів (ССЕС) про виділення цих коштів із кредиту ДПЗКУ, який зараз лежить на депозиті в "Укрексімбанку".

Експерт додав, що в цілому компанія розглядає проект по будівництву близько 3 тис. вагонів, який має затвердити китайська корпорація CCEC.

Крім того, ДПЗКУ планує побудувати ще три елеватора в Київській, Вінницькій і Дніпропетровській областях. Також вивчається можливість будівництва ще одного портового терміналу в порту "Чорноморськ". Останній проект розглядався в 2013-2014 рр., уточнив А.Григорович. За його словами, є 13 га землі, хороша інфраструктура, і потенційно - на цій території можна побудувати термінал потужністю близько 5 млн т перевалки, з об'ємом зберігання близько 300 тис. т.

Довідка

ДПЗКУ створена урядом України в серпні 2010 р. До складу держкомпанії входить розгалужена мережа філій - лінійні і портові елеватори, млини, комбікормові і круп'яної заводи. 53 підрозділу-філії ДПЗКУ можуть зберігати 3,64 млн т зернових, у тому числі сумарні потужності з перевалки в Одеському та Миколаївському портах становлять близько 2,75 млн т зернових вантажів на рік.

Ключові слова: ГПЗКУ, зерновоз

Інтерв'ю
ВВП Угорщини в 2016 році зросло на 3,5-5% і вона потрапила в число 7 країн ЄС, чий дефіцит бюджету склав менше 3%. «Україна - одна з найбільших наших сусідніх держав. У 2016 році двосторонні україно
Олексій Сергієнко
«Треба багато вчитися, щоб знати хоч трохи». Цим відомим висловом французького правника, письменника і політичного мислителя Шарля Луї Монтеск’є можна описати діяльність українського експерта з агротехнологічних питань консалтингової... Подробнее

1
0