Спецможливості
Новини

ДПЗКУ збільшила продаж зернових на світовий ринок

05.04.2019
753
ДПЗКУ збільшила продаж зернових на світовий ринок фото, ілюстрація

Державна продовольчо-зернова корпорація України впевнено нарощує темпи експорту сільськогосподарської продукції. У поточному маркетинговому році корпорація на 12,24% збільшила поставки зернових зовнішнім покупцям. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-центр ДПЗКУ.

Так, якщо за 9 місяців 2017/18 МР ДПЗКУ експортувала 1,329 млн тон зернових, то за 9 місяців 2018/19 МР – 1,492 млн тон зернових. При цьому в березні поточного року було відвантажено на експорт 324,2 тисяч тон збіжжя, що на 28,5% більше за результат березня 2018 року в 252,3 тисяч тон зерна.

Основною експортною культурою  стала кукурудза. Обсяги її реалізації відносно минулого року виросли на 60%, або  1,18 млн тон. Такого показника вдалось досягнути не лише завдяки рекордному врожаю кукурудзи у 2018 році, але й за рахунок  ефективного менеджменту та вдалій стратегії продажів. Так за підсумками 2018 року серед TOP-10 експортерів української кукурудзи корпорація посіла шосте місце із часткою 5,65% усіх поставок загальним обсягом в 21,4 млн тон.

Основними покупцями збіжжя від ДПЗКУ були Австрія, Франція, Португалія, Нідерланди, Італія, Єгипет, Алжир, Туніс, Бангладеш та Китай. Поставки на треті країни проходили через корпорацію ССЕС, генерального партнера ДПЗКУ.

До інформації: корпорація ССЕС отримала збільшені квоти на імпорт кукурудзи з України до КНР в 2019 році. В ДПЗКУ підтвердили готовність відвантажити необхідні обсяги продукції.

Інтерв'ю
Ле­онід Ко­за­чен­ко, на­род­ний де­пу­тат, пре­зи­дент Ук­раїнської аг­рар­ної кон­фе­де­рації
Чи ре­аль­но «за­пу­с­ти­ти» земельну реформу вже за рік? Як дер­жа­ва має за­хи­с­ти­ти влас­ників паїв і аг­раріїв? Що че­кає на них 2017 ро­ку? Чи вдасть­ся по­до­ла­ти ко­рупцію в дер­жаві? На ці
Богдан Духницький, канд. ек. наук ННЦ «Інститут аграрної економіки», аналітик компанії «Бізнесгрупінвест», що тісно співпрацює з Асоціацією «УКРСАДПРОМ»
Європейський ринок потребує фруктів і ягід і скупує  їх з усього світу. При цьому попитом користується не  лише сировина, а й перероблена продукція. За результатами 2016 року, 70% доходів зі

1
0