Спецможливості
Новини

Держспоживслужба пролобіювала розширення ринків збуту української продукції

16.01.2017
4054
Держспоживслужба пролобіювала розширення ринків збуту української продукції фото, ілюстрація
Упродовж 2016 року Держпродспоживслужба здійснила низку заходів щодо доступу української продукції до Китаю, Йорданії, Сербії, Єгипту, Японії, Канади, Сінгапуру, Кореї, В’єтнаму, Малайзії, Індії, США, країн ЄС

Упродовж 2016 року Держпродспоживслужба здійснила низку заходів щодо доступу української продукції до Китаю, Йорданії, Сербії, Єгипту, Японії, Канади, Сінгапуру, Кореї, В’єтнаму, Малайзії, Індії, США, країн ЄС. Про це повідомляє propozitsiya.com.

У Китаї здійснено заходи з розширення переліку експортерів молочних продуктів, а також подано заявки на відкриття ринку для м’яса птиці та яловичини. Продовжується опрацювання пропозицій до проекту Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту шроту соняшникового з України до Китаю. Також на розгляді у китайської сторони знаходяться аналітичні інформаційні матеріали для проведення аналізу фітосанітарного ризику щодо таких культур, як ріпак, пшениця, сорго, шрот соєвий, жом буряковий. У 2016 році були надіслані ще аналітичні матеріали щодо черешні, яблук та лохини.

В Йорданії відбулося узгодження ветеринарного сертифікату на експорт охолодженого/замороженого м’яса яловичини знаходиться на фінальній стадії.

У Сербії погоджено форму ветеринарного сертифіката на експорт м’яса птиці з України до Сербії від 14.11.2016 року.

В Єгипті погоджено форму ветеринарного сертифікату для експорту охолодженої/замороженої безкісткової яловичини.

У Японії надано інформацію щодо діючої системи державного контролю для відкриття ринку для м’яса птиці у формі заповненого запитальника 10.08.2016 року.

У Канаді надано інформацію щодо діючої системи державного контролю для відкриття ринку для м’яса птиці та продуктів з нього у формі заповненого запитальника 20.10.2016 року.

В Сінгапурі надано інформацію щодо діючої системи державного контролю для відкриття ринку для м’яса птиці 19.08.2016 року.

У Кореї надано інформацію щодо діючої системи державного контролю для відкриття ринку для м’яса птиці у формі заповненого Запитальника 06.09.2016 року.

У США надано інформацію (заповнений Запитальник) щодо діючої системи державного контролю для відкриття ринку для м’яса птиці 14.12.2016 року.

У Євросоюзі було проведено роботу над розширенням переліку експортерів харчових продуктів та кормів.

Аби мати можливість імпортувати українську продукцію до В’єтнаму, Малайзії, Індонезії та Індії були надіслані аналітичні інформаційні матеріали для проведення аналізу фітосанітарного ризику щодо яблук та лохини.

Нагадаємо, що станом на 1 січня 2017 року право експорту на ринки ЄС мають 277 українських підприємств, із них 97 – підприємства, які виробляють харчову продукцію, решта – продукцію нетваринного походження. У 2016 році це право вибороли 18 українських підприємств харчової продукції (2 – виробники м’яса птиці, 5 – рибопродукції, 5 – молочної продукції, 1 виробник колагенових оболонок і 5 виробників (заготовачів) равликів).

Станом на грудень 2016 року, в результаті роботи щодо диверсифікації ринків збуту української аграрної продукції, перелік товарних позицій для експорту до Індонезії збільшено до 16 типів. Сьогодні українські товаровиробники можуть постачати до цієї країни пшеницю, яблука, цибулю, часник, черешню, картоплю, моркву, кукурудзу, кукурудзяне борошно, ячмінь, овес, жито, житнє борошно, сорго, сою та горох.

Інтерв'ю
Олег Вагін найбільш примітний своєю відкритістю і готовністю ділитися секретами вирощування багатьох рослин. В останні роки він повністю сконцентрувався на вирощуванні лохини, перейшовши від вирощування саджанців до закладки власної... Подробнее
Серед аграріїв ходять чутки про можливе банкрутство деяких крупних дилерів ЗЗР. У зв’язку з цим як дистрибутори, так і покупці ЗЗР усе частіше замислюються над тим, що далі буде з ринком пестицидів, як він працюватиме, як зміниться правила... Подробнее

1
0