Спецможливості
Новини

Загибель Кутового: експерти назвали причини аварії гелікоптера

29.10.2019
965
Загибель Кутового: експерти назвали причини аварії гелікоптера фото, ілюстрація

Аварія гелікоптера з Тарасом Кутовим, колишнім міністром аграрної політики і продовольства, сталася через погані погодні умови та відсутність у загиблого достатнього досвіду з управління повітряним судном. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «Ракурс».

Як розповів журналістам директор Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами України Олег Бабенко, зараз трагедію розслідує спеціальна комісія. Під час брифінгу Бабенко зазначив, що розслідування буде складним.

Там все згоріло. Чорні ящики на цьому типі гелікоптерів не встановлюються. Але вже зрозуміло, що Кутовий розбився на гелікоптері через погані погодні умови і відсутність достатньо досвіду з управління повітряним судном, — заявив він.

За попередньою версією, пілот втратив просторове положення гелікоптера через сильний туман і врізався в землю. Слідство також встановило, що Кутовий мав всього 50 годин досвіду управління гелікоптером.

Раніше він повинен був би літати з інструктором не менше 150 годин. А тут ясно, що пілот не був підготовлений до польоту в таких метеоумовах. Він вилетів в нормальну погоду, але потрапив в туман і летів, а міг би повернутися або приземлитися і чекати погоди. Він переоцінив свої можливості, — сказав Бабенко.

До інформації: Тарас Кутовий народився 25 лютого 1976 року. Він був нардепом VII і VIII скликань, працював в уряді Володимира Гройсмана у 2016—2018 роках. Гелікоптер, яким він керував, розбився 21 жовтня близько 16.00.

Інтерв'ю
Український агрокомплекс відзначає експортна орієнтованість. Тому логістична складова для аграріїв має не менше значення, ніж власно агровиробництво. Зокрема, протягом врожайного минулого року обсяги перевалки зерна в українських портах... Подробнее
Ма­рек Руж­няк— влас­ник гру­пи ком­паній Agro-Land Group
Аг­рар­на Поль­ща та­кож міцно «при­кипіла» до Ук­раїни, ад­же польські тех­но­логії, техніка, посівний та насіннєвий ма­теріал уже дав­но от­ри­ма­ли схва­лен­ня ук­раїнських сільгоспви­роб­ників і

1
0