Спецвозможности
Новости

Фінансова програма підтримки українських аграріїв

13.02.2013
575
Фінансова програма підтримки українських аграріїв фото, иллюстрация

А. Сухина
a.sukhina@univest-media.com

За оцінками експертів, парк сільгосптехніки в Україні на сьогоднішній день зношений більш ніж на 70%, тому технічне переозброєння сільського господарства - це, безсумнівно, найважливіше завдання сьогодення. Найефективніше рішення цього важливого питання і пропонує ця спільна програма з фінансування.
В основному, буде запроваджено середньострокове фінансування як за лізинговими, так і за кредитними умовами в іноземній валюті (дол. США) та в гривні. Протягом двох років планується освоїти 50 млн  дол. США, що виділені в рамках даної програми.
  Україна - одна з найбільших країн в Європі та світі з виробництва сільськогосподарської продукції. Тому для вдалого й ефективного використання потенціалу українських земель їхній обробіток слід проводити за допомогою високоякісного та високотехнологічного обладнання, яке на сьогодні пропонує українським аграріям компанія John Deere, зазначив Петер Крімм, генеральний директор ТОВ «Джон Дір Україна». Використовуючи таке обладнання, Україна може гарантовано збільшити врожайність вдвічі і навіть втричі.
«Одним із прикладів зменшення збитків та підвищення валового збору врожаю є використання сучасних зернозбиральних комбайнів. Так, за підрахунками нашої компанії, за їхнього використання можна зменшити втрати врожаю на 5-7 млн т, що в грошовому еквіваленті становить близько 1,5 млрд  дол. США щорічно. А оскільки технічне оснащення села на сьогодні є метою національної важливості, ще ніколи не було кращої нагоди для українських фермерів стати щасливими власниками техніки і технологічних рішень нашої компанії», - доповнив пан Крімм.
Також він зазначив, що менеджери семи дилерів компанії John Deere, які на сьогодні є на території України, вже пройшли навчання і готові пропонувати клієнтам техніку та обладнання разом із програмним фінансовим рішенням.
  Учасники програми фінансової підтримки переконливо пояснили її привабливість і доступність фінансових умов для аграріїв.
Таких низьких ставок вдалося досягти за рахунок поєднання досвіду роботи та розподілення ризиків між трьома учасниками даної фінансової структури. Старший банкір, керівник відділу з роботи із фінансовими організаціями ЄБРР, Олександр Павлов відзначив значущість розвитку сільського господарства для України.
  «Минулого року ЄБРР реалізував кілька проектів у галузі сільського господарства на загальну суму понад 180 млн євро. Одним із найцікавіших проектів стала саме ця спільна угода ЄБРР, Райффайзен Банку Аваль, Райффайзен Лізинг Аваль та John Deere. Особливість цієї угоди полягає в тому, що в ній усі три учасники розподіляють спільні ризики з фінансування за проектом, що, своєю чергою, дає змогу досягти вигідних фінансових кредитно-лізингових умов для кінцевих користувачів.
Позичальниками можуть бути як дрібні, так і середні за розмірами сільськогосподарські підприємства, провідні господарства та холдинги, компанії, яким потрібне оновлення технічного парку для впровадження нових технологій та ведення ефективного господарювання, або підприємства, яким просто не вистачає потрібної техніки для роботи», - зазначив Олександр Павлов.

Интервью
Юрий Крутько
25 апреля руководителю районной организации ОО «Аграрная самооборона Украины» в Кропивницком районе Виталию Береговому средь белого дня в областном центре сожгли автомобиль. Случилось это после того, как «Аграрная самооборона Украины»... Подробнее
доцент Львівського національного аграрного університету, канд. с.-г. наук Ігор Дидів (ліворуч) і співвласник компанії "Тетра-Агро" Сергій Прокопенко (праворуч)
Доцент кафедры садоводства и овощеводства Львовского национального аграрного университета, кандидат сельскохозяйственных наук рассказал сайту «Пропозиція» о новых исследованиях и их результатах.                     - Сейчас пора летних... Подробнее

1
0