Спецможливості
Новини

Фінального тексту постанови по спецмитах на російські товари з 1 серпня немає, – Нефьодов

18.07.2019
567
Фінального тексту постанови по спецмитах на російські товари з 1 серпня немає, – Нефьодов фото, ілюстрація

Керівник Державної митної служби Максим Нефьодов заявив, що фінального тексту постанови Кабміну про введення спецмит на російські товари з 1 серпня досі немає. Про це він сказав на зустрічі з представниками Європейської бізнес асоціації. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційний портал "Економічна правчда".

За його словами, йде затяжна боротьба в кулуарах.

"Є лобісти з різних сторін, які розтягують цей текст на шматки і намагаються щось в нього вписати або викреслити. Фінального тексту, наскільки мені відомо, не існує", - підкреслив Нефьодов.

Керівник Державної митної служби відмовився розкрити деталі. "Всі питання - до прем'єра", - додав він.

До інформації:

У травні Кабінет міністрів поповнив перелік російських товарів, заборонених до ввезення в Україну.

Йдеться про заборону ввезення в Україну з Росії груп промислових товарів, мінеральних добрив, сільскогосподарської продукції, транспортних засобів.

Спеціальне мито, введення якого також підтримав уряд, буде застосовуватись з 1 серпня 2019 року незалежно від інших видів мита.

Прибутки бюджету від цього мита мають спрямовуватися до спеціального фонду і витрачатись на імпортозаміщення.

Розмір мита матиме відсоткове відношення до вартості товарів, імпортованих з Росії.

Ключові слова: Росія, товари, Україна

Інтерв'ю
Українська делегація на продовольчій виставці в Японії. Крайній праворуч - Юрій Луценко
Японія, як відомо, — одна з найзаможніших країн світу. При цьому за кількістю населення лише трохи поступається Росії. А ще дуже обмежена в земельних ресурсах, тож більшістю продуктів забезпечити себе не може. Це робить ринок «країни сонця... Подробнее
Компанія «ТЕРРА» є одним із найбільших українських виробників круп та круп’яних виробів, до асортименту якого входить 165 видів найменувань продукції, частина з якої експортується у 67 країн. Хоч виробництво тут не припинялося ні на день,... Подробнее

1
0