Спецможливості
Новини

EVT має намір до жовтня 2020 року побудувати ще один причал для перевалки зернових

23.12.2019
757
EVT має намір до жовтня 2020 року побудувати ще один причал для перевалки зернових фото, ілюстрація

Портовий оператор «ЄВТ Грейн» (EVT) планує до жовтня 2020 р. побудувати ще один причал, який буде універсальним з встановленою на ньому судновантажною машиною NEUERO. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу компанії.

«Новий причал дасть нам можливість одночасно приймати і обробляти два судна класу Panamax, збільшить швидкість і обсяги відвантаження. Ми хочемо в травні почати будівельні роботи і до жовтня ввести його в експлуатацію.

Зараз аналізуємо ринок у пошуках підрядника і для закупівлі матеріалів. В Україні є кілька компаній, які здатні швидко і якісно побудувати такий причал», — розповів директор «ЄВТ Грейн» Сергій Гунько.

Відзначається, що на старті в підприємстві планують перевалювати через причал зернові вантажі, у перспективі — генеральні або навалочні в залежності від розвитку комплексу та будівництва нових спеціалізованих терміналів.

Згідно з повідомленням, після завершення будівництва довжина причальної лінії терміналу EVT складе 500 м.

Зараз EVT експлуатує причал №4, що знаходиться у приватній власності терміналу.

Його довжина становить 320 м, з них 280 м — корисна площа. Глибина біля причальної стінки — 11,5 м.

За рік роботи найбільшим судном, яке швартувалося у даного причалу був балкер типу Panamax дедвейтом 80370 тонн з габаритами 229 м в довжину і 32 м в ширину.

 

Інтерв'ю
Олександр Ярещенко, заступник директора з наукової роботи Інституту садівництва НААН
Ягідництво називають однією із найперспективніших галузей АПК. Саме сюди і початкуючі, і досвідчені аграрії  вкладають великі суми грошей. Про те,  за якими критеріями слід обирати культури
Карлос Альберто Сесарі
В Україні за останні півтора десятки років чимало господарств пробувало впроваджувати нульовий або мінімальний обробіток грунту. І більшість, зіштовхнувшись із проблемою зниження врожайності, поверталися до традиційної технології.... Подробнее

1
0