Спецможливості
Новини

Європейських фермерів змусять брати участь в екологічних програмах

04.07.2021
730
Європейських фермерів змусять брати участь в екологічних програмах фото, ілюстрація

Країни Євросоюзу і Європарламент дійшли згоди про положення аграрної реформи ЄС, відповідно до якої з 2021 по 2027 роки на сільськогосподарські потреби повинні бути виділені близько 387 млрд євро. Це підтвердив у п'ятницю, 25 червня, Норберт Лінс, голова сільськогосподарського комітету ЄП.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на mind.ua.

Реформа, зокрема, передбачає активні інвестиції в захист навколишнього середовища і боротьбу зі змінами клімату. На наступному етапі держави Євросоюзу повинні представити Єврокомісії свої національні плани в даній галузі.

На зустрічі в Люксембурзі в жовтні 2020-го країни ЄС, зокрема, домовилися дотримуватися більш високих екологічних стандартів.
Крім того, дрібні сільгоспвиробники будуть підлягати лише спрощеному контролю, «який дозволить знизити адміністративне навантаження і в той же час забезпечить їх внесок в досягнення екологічних і кліматичних цілей».

Нарешті, кожна з країн ЄС повинна буде привʼязати 25% прямих сільськогосподарських виплат до участі фермерів в екологічних програмах. Аграрні витрати є однією з найбільших статей бюджету ЄС.

У 2020 році фермери ФРН неодноразово виходили на акції протесту. Це пов'язано, зокрема, з тим, що багато німецьких агропідприємств, які виробляють екологічно чисту продукцію, змушені знову переходити на звичайні стандарти, тому що не отримують допомоги від держави.

Крім того, учасники мітингу виступали проти посилення політики в сфері захисту клімату і тварин і вимагали широкого громадського обговорення сільськогосподарського пакета федерального уряду. Критика стосувалася, зокрема, запланованого владою обмеження на використання пестицидів.

Інтерв'ю
Одним із найвідоміших не лише в Україні, а й у всьому світі центрів пшеничної селекції є Миронівка (Київщина), яку недарма називають пшеничною столицею, батьківщиною української озимої пшениці, адже саме тут працює Миронівський інститут... Подробнее
Нова кліматична політика ЄС і міжнародних організацій викликала занепокоєння широких кіл виробників по всьому світі. Адже вона вимагає закрити цілі галузі. І хоча йдеться передусім про видобуток корисних копалин, енергетику і металургію,... Подробнее

1
0