Спецможливості
Новини

Експортні ціни на пшеницю у світі в лютому знизилися, а на кукурудзу зросли

01.04.2019
1511
Експортні ціни на пшеницю у світі в лютому знизилися, а на кукурудзу зросли фото, ілюстрація

Експортні ціни на пшеницю в цілому знизилися в лютому, при цьому ціна на базисну американську пшеницю (ціна ФОБ на тверду чорвонозернисту озиму пшеницю №2 (No.2, Hard Red Winter, fob) в середньому склала 235 доларів США за тону, трохи знизившись у порівняно з показником в січні та трохи нижче, ніж у відповідному місяці минулого року. Експортні ціни на кукурудзу з більшості країн походження виросли в лютому. Ціна на базову американську кукурудзу (ціна ФОБ на жовту кукурудзу № 2, (No.2, Yellow, fob ) в середньому склала 170 доларів США за тонну, що трохи вище, ніж в січні, та майже на 4 відсотки вище його рівня в лютому минулого року. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-центр ФАО.

Після деякого підвищення на початку лютого ціни на пшеницю знизилися в решті місяця через більш повільні, ніж очікувалося, темпи продажів і в цілому хороших прогнозів світового виробництва. В Європейському Союзі ціни знизилися більш значно, проте, залишаючись нижче, ніж в минулому році. Навпаки, в Аргентині експортні ціни на пшеницю в середньому зросли в лютому в порівнянні з січнем, при цьому зареєструвавши тренд деякого зниження після послаблення попиту і тенденцій на міжнародному ринку.

Ціни на кукурудзу зміцнилися через перебій в поставках, несприятливу погоду і стабільні експортні продажі. В Україні експортні ціни на кукурудзу були в середньому трохи вище, ніж в січні, в основному через високий попит на початку місяця, особливо з боку Європейського Союзу. У Південній Америці, ціни виросли в Бразилії через високий попит, в той час як в Аргентині ціни знизилися на тлі очікування рекордного врожаю в цьому році.

Інтерв'ю
Горіхівництво залишається чи не найприбутковішим напрямком садівництва
Цікавість до горіхівництва як до прибуткового бізнесу зростає. Про особливості цього сегменту розповідає директор Інституту горіхоплідних культур Віталій Радько.     
Сьогодні аграрії країни постали перед численними викликами: здорожчанням матеріальних ресурсів, здешевленням продукції, неможливістю реалізувати її у повному обсязі, руйнуванням налагоджених процесів і логістичних ланцюжків тощо. Утім,... Подробнее

1
0