Спецвозможности
Новости

Експортні ціни на фуражну кукурудзу продовжують знижуватись

19.04.2022
483
Експортні ціни на фуражну кукурудзу продовжують знижуватись фото, иллюстрация

На західних кордонах України минулого тижня продовжувалося зниження експортних цін на фуражну кукурудзу.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

На вартість вказаної культури продовжувало чинити тиск перевантаження сухопутних експортних потужностей через їх обмежені можливості в умовах подальшого збільшення поставок кукурудзи західними кордонами, в тому числі у напрямку портів Румунії.

Демонструє зростання  загальний обсяг навантаження агропродукції. Якщо тиждень тому на експорт прямували 2627 вагонів, то наразі — 4397.

Найбільше скупчення рухомого складу спостерігається на переходах Ізов-Хрубешув (черга на кордоні становить 19 діб), Ужгород-Матевці (24 доби), Чоп-Чієрна над Тісоу (14 діб), а найбільша затримка вагонів — на переході Дяково-Халмеу (28 діб).  Також зниженню цін продовжували сприяти значні запаси зернової усередині країни та активне надходження пропозицій від сільгоспвиробників.

Більш активне здешевлення кукурудзи стримувалось ростом котирувань вказаної культури на світовому ринку на тлі побоювань зменшення глобальних постачань в умовах російсько-української війни.

Так, ціни попиту на польському кордоні на базисі DAP Ізов із поставкою в квітні-травні знизилися до 230-250 USD/т проти 240-250 USD/т в кінці попереднього тижня. Закупівельні ціни на кукурудзу з поставкою до порту Констанца (Румунія) знизилися в середньому на 5-10 USD/т і досягли діапазонів 295-310 USD/т. Ціни попиту в портах Рені та Ізмаїл з 220-240 USD/т у середині тижня знизилися до 205-220 USD/т під його кінець.

Интервью
Компания «Нертус» активно развивает два направления. Первое - семеноводство гибридов подсолнечника и кукурузы сербской селекции. Второе - СЗР и микроудобрения. На сегодняшний день в портфеле компании «Нертус» уже 70 препаратов для зерновых... Подробнее
Производители удобрений и аграрии не могут прийти к согласию в вопросе справедливого ценообразования на удобрения отечественного производства. Эта ситуация вызывает беспокойство.  

1
0