Спецможливості
Новини

Думки та коментарі експертів АПК, 18-21 квітня

21.04.2017
1228
Думки та коментарі експертів АПК, 18-21 квітня фото, ілюстрація

Все більше про погоду та її наслідки для сільського господарства йшлося на цьому тижні. Уже є попередні прогнози про її наслідки, однак остаточні висновки фахівці зможуть зробити лише після потепління. Проте, уже зараз мова ведеться не лише про нанесені збитки, а й про вигоди.

Основні думки та коментарі учасників та експертів ринку - в щотижневому дайджесті редакції propozitsiya.com.

Розробники законопроекту про обіг сільськогосподарських земель заявляють, що знайшли золоту середину, - заявив директор Департаменту землеустрою, використання та охорони земель Госгеокадастра Олександр Краснолуцький.

США зацікавлене інвестувати в розвиток сервісну складову АПК України - поінформував перший заступник міністра аграрної політики України Максим Мартинюк.

Кожен другий агроекспортер скаржиться на транспортну інфраструктуру, - повідомила керівник проекту спрощення процедур торгівлі в Україні, виконавчий директор ГО Інститут економічних досліджень та політичних консультацій Оксана Кузяків.

Український ринок телескопічних навантажувачів демонструє позитивне зростання - висновок бізнес-менеджера по сільськогосподарській техніці JCB в СНД Семена Костіна.

Україна може вийти в світові лідери з виробництва вишні - підсумки досліджень кандидата економічних наук, завідуючої відділом Інституту садівництва НААНУ Людмили Барабаш.

Українським аграріям потрібно в три рази підвищити споживання добрив, - впевнений голова Союзу хіміків України Олексій Голубов.

Професійні садівники більш захищені від квітневої негоди, ніж домогосподарства, - висновок експертів.

Озимі в Україні необхідно оздоровити, радять співробітники Держпродспоживслужби.

Від негоди є і свої вигоди - вона посприяє розвитку кореневої системи озимих і ранніх ярових.

Інтерв'ю
Керівник агрохімічної лабораторії з дослідження ґрунтів університету Міссурі-Дельта-Центр Девід Данн
Майбутня урожайність приблизно на 60% залежить саме від родючості ґрунту. Визначити, яких елементів бракує, а яких забагато, допоможе аналіз ґрунту. США як один із світових лідерів у вирощуванні зернових та бобових накопичили великий... Подробнее
Традиційним джерелом байпасного крохмалю в раціонах корів є зерно кукурудзи. Його особливістю є те, що він не ферментується у рубці і стає доступним вже у тонкому відділі кишечника. Це допомагає збільшити надходження глюкози у кров’яне... Подробнее

1
0